Вы здесь
У Раді хочуть заборонити смартфони у школах Актуально В Украине Новости 

У Раді хочуть заборонити смартфони у школах

Незабаром українським школярам можуть заборонити користуватися в школах смартфонами та іншими гаджетами з доступом в Інтернет, включаючи смарт-годинник і Планшети. Більш того, їх не дозволять і вчителям.

Про це йдеться в новому законопроекті №4226, який вже був зареєстрований у Верховній Раді.

Таким чином, влада хоче домогтися того, щоб увага всіх учасників освітнього процесу не розсіювалася, а була сконцентрована на найважливішому — на предметі, що викладається.

Законопроект ще поки не набув чинності, проте його автори називають метою навчити дітей самостійно обмежувати час, який зазвичай витрачається на соціальні мережі або онлайн-ігри, а також підштовхнути школярів до спілкування з однокласниками і скоротити випадки …

Далее
Порошенко: Зеленский боится армии и ветеранов — это не его. У него — «видосики» В Украине Новости 

Порошенко: Зеленский боится армии и ветеранов — это не его. У него — «видосики»

Петр Порошенко заявил, встречаясь в Запорожье с медперсоналом и с пациентами клиники Святого Николая, что украинская армия должна чувствовать уважение и защиту со стороны общества. При этом пятый президент напомнил, что Владимир Зеленский еще в прошлом году отказался проводить военный парад на День независимости.

Также Порошенко напомнил, что в текущем году ветераны все-таки провели парад, хотя действующий президент боролся против него. Порошенко убежден, что Зеленский делал это по одной простой причине — он боится армии и ветеранов. Это, как говорится, не его. У нынешнего президента есть «видосики».

Порошенко подчеркнул — Зеленский изменил свою точку зрения только после того, как на …

Далее
Украинскую вакцину от коронавируса хотят испытать на людях через три месяца Актуально В Украине Новости 

Украинскую вакцину от коронавируса хотят испытать на людях через три месяца

Разработчики украинской вакцины от коронавируса планируют испытание на людях через три месяца. Доклинические испытания на животных прошли успешно.

Об этом в интервью РБК-Украина рассказал один из разработчиков препарата президент компании DiaPrep System Inc., профессор, доктор медицинских наук, международный эксперт в сфере здравоохранения и эпидемиологии Михаил Фаворов.

«Если наши ожидания сбудутся и действительно выбранный производитель будет готов к производству по международному стандарту, по международному лицензированию — я думаю, что через три месяца мы получим готовность для первой фазы», — сказал Фаворов.

Ученый объяснил, что после обсуждения с правительством перехода к клинической фазе, документация о разработке вакцины будет передана в ВОЗ.

«На …

Далее
Моторошне хобі: у Дніпрі школярка фотографується з відрізаними головами домашніх тварин В Украине Новости 

Моторошне хобі: у Дніпрі школярка фотографується з відрізаними головами домашніх тварин

З дівчиною працював психолог, але моторошні світлини продовжують з’являтися.

У Дніпрі школярка публікує на своїх сторінках у соцмережі фото з відрізаними головами домашніх тварин. Спочатку вона позувала з наколотою на ніж головою кота, потім курки.

Дівчину на фото впізнали. Вона виявилася школяркою однієї з шкіл Дніпра. Очевидці говорять, що вже підіймали цю тему, і з дівчинкою та її батьками розмовляв психолог, але моторошні фото продовжують з’являтися і далі.

«Ми завытали до школи, інформація, що вона тут вчиться правдива, їй 15 років, вона вчиться у 9 класі, забита дитина, не особливо товариська. За неофіційною інформацією, вона кидалась на батьків з ножем, лежала на …

Далее
Лікарні Києва накрила хвиля самогубств через COVID-19: лікарі пояснюють причину Актуально В Украине Новости Столица 

Лікарні Києва накрила хвиля самогубств через COVID-19: лікарі пояснюють причину

Медики кажуть, що коронавірус може вражати судини центральної нервової системи, тому у людей з’являються суїцидальні думки.

У київських лікарнях трапились одразу декілька випадків, коли пацієнти з коронавірусом здійснювали суїцид. 20 жовтня з вікна четвертого поверху лікарні №8, у якій зараз борються з COVID-19, вистрибнув 68-річний пацієнт і загинув. Напередодні подібний випадок стався в Олександрівській лікарні – там наклала на себе руки 60-річна жінка. А у вересні в міській лікарні №4 з різницею у день із вікон викинулися двоє чоловіків.

Медики кажуть, що коронавірусна інфекція вражає зокрема судини центральної нервової системи людини. Тому у цілком психічно здорових людей з’являються суїцидальні думки. …

Далее