Вы здесь

Моторошне хобі: у Дніпрі школярка фотографується з відрізаними головами домашніх тварин

З дівчиною працював психолог, але моторошні світлини продовжують з’являтися.

У Дніпрі школярка публікує на своїх сторінках у соцмережі фото з відрізаними головами домашніх тварин. Спочатку вона позувала з наколотою на ніж головою кота, потім курки.

Дівчину на фото впізнали. Вона виявилася школяркою однієї з шкіл Дніпра. Очевидці говорять, що вже підіймали цю тему, і з дівчинкою та її батьками розмовляв психолог, але моторошні фото продовжують з’являтися і далі.

«Ми завытали до школи, інформація, що вона тут вчиться правдива, їй 15 років, вона вчиться у 9 класі, забита дитина, не особливо товариська. За неофіційною інформацією, вона кидалась на батьків з ножем, лежала на Ігрені в лікарні, батьки, ймовірно, в курсі, але нічого не роблять. Дівчинка пішла з однієї школи і перейшла в іншу, як нам сказали за «сімейними обставинами». Сьогодні її не було в школі, вона вже була у відділенні поліції і давала свідчення, вона сказала, що голову кота вона вже знайшла відрубаною і вирішила з нею сфотографуватися, однокласникам вона сказала, що це опудало, людина яка її фотографувала, так само вже дала свідчення», — розповідає авторка посту Дар’я Мєдвєдєва.

Дописувачі у соцмережі бурхливо відреагували на публікацію, більшість вважає, що дівчина має проблеми вдома та потребує допомоги психолога.

Запитання, невже батьки зовсім не бачать, хто їх дочка ?!
Мало того. Вона взагалі нічого не винесла з цієї історії. Ні похід в поліцію, ні «популярність», про сім’ю мовчу, їм по фіг. Не знаю, що з такими робити. Нічого не пробиває. До неї навіть не дійшло, що вона зробила щось не те
Багато маніяків починали з тварин…

Джерело


Рекомендуем: