Вы здесь
Зросла кількість українців, які підуть на вибори попри пандемію Аналитика В Украине Новости 

Зросла кількість українців, які підуть на вибори попри пандемію

Кількість українців, готових взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня, навіть якщо загостриться ситуація з коронавірусом, за останні 2 тижні зросла і становить 51%.

Джерело: результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 16-19 жовтня

Дослівно: «У разі загострення ситуації з коронавірусом готовність взяти участь у виборах підтвердили 51%, 21% вагаються (50/50), 9% – можливо прийдуть на дільниці, 17% – малоймовірно.

За останні два тижні зросла кількість тих, хто готовий прийти на дільниці навіть у разі  загострення епідемії». 

 

Деталі: Загалом про свою участь у місцевих виборах заявили 61% опитаних. 18% вагаються (50/50), ще 7% – можливо візьмуть участь, 13% …

Далее
Зеленський каже, що сам хоче знати, де обіцяні ним посадки В Украине Новости 

Зеленський каже, що сам хоче знати, де обіцяні ним посадки

Президент Володимир Зеленський заявляє, що сам хоче знати і на всіх нарадах питає, коли ж почнуться обіцяні ним посадки.

Джерело: послання президента з трибуни Верховної Ради 20 жовтня

Пряма мова: «Люди кажуть: «Весна прийшла, де посадки?» Вірите чи ні, але саме цим питанням та словами, які не можна казати на телебаченні, я починаю кожну нараду з керівниками всіх правоохоронних органів».

Деталі: За словами Зеленського, щоразу він нагадує їм, що створені всі умови – є кримінальна відповідальність за незаконне збагачення, є можливість конфіскації незаконних активів, є «повна оперативна незалежність НАБУ І САП, якої не було з 2015 року», працює …

Далее
В следующем году минимальная зарплата врача должна составлять 20 — 25 тысяч гривен — Зеленский В Украине Новости 

В следующем году минимальная зарплата врача должна составлять 20 — 25 тысяч гривен — Зеленский

Владимир Зеленский заявил в ходе своего выступления в Верховной Раде с ежегодным посланием парламенту, что повышение уровня оплаты труда отечественным медикам является одной из важнейших задач. Глава государства напомнил, что в сентябре зарплаты врачей и медперсонала уже были повышены — на 25, 50 и на 70 процентов, но это только начало.

По словам президента, уже в следующем году минимальная зарплата украинского врача должна быть 20 — 25 тысяч гривен. Также президент считает необходимым значительно повысить уровень оплаты труда медицинских сестер и младшего медперсонала. Медсестры должны получать в следующем году не менее 15 тысяч гривен, младший медицинский персонал — как минимум …

Далее
«За поддержку Азербайджана в Карабахе»: США требует исключить Турцию из НАТО В Европе В мире В России 

«За поддержку Азербайджана в Карабахе»: США требует исключить Турцию из НАТО

Тулси Габбард, член Палаты представителей Соединенных Штатов Америки, выступила с призывом срочно исключить Турцию из стран Североатлантического Альянса. Причиной тому она называет поддержку Анкарой Баку в военных действиях на территории Нагорного Карабаха.

Как удалось выяснить корреспондентам РИА «Новости» говорится, что Армянский национальный комитет Америки в социальной сети «Твиттер» сообщает, что данные положения содержатся в представленной политиком резолюции. В документе также упоминается факт отправки Турцией боевиков из Сирии в Карабах, а также участия истребителей F-16 ВВС Турции в конфликте между Арменией и Азербайджаном на территории Карабаха.

В резолюции отмечается: «Турция имеет общую границу с Арменией, страной с дружественными отношениями с Соединенными …

Далее
Зеленський похвалився найдовшою за роки війни тишею на Донбасі В Украине Новости 

Зеленський похвалився найдовшою за роки війни тишею на Донбасі

Президент Володимир Зеленський заявив, що на Донбасі 86-день триває режим припинення вогню — найдовший режим тиші за роки війни.

Джерело: послання Зеленського з трибуни Верховної Ради 20 жовтня

Пряма мова: «27 липня було оголошено про припинення вогню. Сьогодні режим тиші триває 86 день поспіль – найдовше за роки війни.

Чи ідеальний він? Ні. Чи є порушення? Так. Чи є спроби його зірвати? Безумовно. Але треба визнати, що кількість пострілів суттєво зменшилась.

За всі ці дні ми маємо 1 бойову втрату».

Деталі: При цьому Зеленський додав, що пройшов час «талмудів», тому його послання можна відкрити не на стосах паперу, а за допомогою …

Далее