Вы здесь

Зеленський каже, що сам хоче знати, де обіцяні ним посадки

Президент Володимир Зеленський заявляє, що сам хоче знати і на всіх нарадах питає, коли ж почнуться обіцяні ним посадки.

Джерело: послання президента з трибуни Верховної Ради 20 жовтня

Пряма мова: «Люди кажуть: «Весна прийшла, де посадки?» Вірите чи ні, але саме цим питанням та словами, які не можна казати на телебаченні, я починаю кожну нараду з керівниками всіх правоохоронних органів».

Деталі: За словами Зеленського, щоразу він нагадує їм, що створені всі умови – є кримінальна відповідальність за незаконне збагачення, є можливість конфіскації незаконних активів, є «повна оперативна незалежність НАБУ І САП, якої не було з 2015 року», працює Вищий антикорупційний  суд, перезавантажено НАЗК.

Президент також додав, що і «політична воля є, і… законодавчі, оперативні, матеріальні, психологічні умови є», але реального результату немає.

Зеленський відзначив, що не має права втручатися у роботу правоохоронців, але може дати їй оцінку, і його оцінка – незадовільна.

Водночас він висловив сподівання, що роботу правоохоронних органів «можна й потрібно виправити».

Президент закликав народних депутатів зосередитися на антикорупційній стратегії на найближчі чотири роки.

Зеленський запевнив, що не заспокоїться і доведе всім, що «Україна без корупції – це не фантастика», і «байдуже, скільки заради цього потрібно буде змінити генеральних прокурорів, міністрів чи інших керівників».

Джерело


Рекомендуем: