Вы здесь
Порошенко: Команда Зеленского превратила фонд для борьбы с коронавирусом в коррупционный инструмент для отмывания средств В Украине Новости 

Порошенко: Команда Зеленского превратила фонд для борьбы с коронавирусом в коррупционный инструмент для отмывания средств

Петр Порошенко заявил на своей странице в «Фейсбук», что партия «Европейская солидарность» требует от действующей власти прекратить разворовывание средств из государственного бюджета. Одновременно с этим пятый президент обратился и к правоохранительным органам с требованием расследовать масштабные злоупотребления.

Порошенко напомнил, что на начальном этапе эпидемии, когда на всю страну было лишь несколько заболевших коронавирусом, «зеленая» власть» полностью остановила национальную экономику. При этом сейчас, когда количество заболевших стремительно растет, эти люди вообще ничего не делают. Кроме того, данные Счетной палаты показали, что средства из фонда для борьбы с коронавирусом тратят на все, но только не на закупку медицинского оборудования, средств защиты для …

Далее
Це кохання: переможець «Євробачення-2019» Дункан Лоуренс виходить заміж В мире Новости 

Це кохання: переможець «Євробачення-2019» Дункан Лоуренс виходить заміж

Дункан Лоуренс отримав пропозицію руки та серця від свого коханого.

Переможець «Євробачення-2019» – 26-річний Дункан Лоуренс із Нідерландів виходить заміж. Обранцем артиста став його бойфренд Джордан Гарфілд, з яким він почав зустрічатися на початку цього року.

Джордан зробив пропозицію Дункану і той сказав йому «так».

Лоуренс опублікував у себе в Instagram Stories світлину, на якій він демонструє обручку на руці. «Я тебе люблю, Джордане Гарфілд» – свідчить підпис на фото.

Гарфілд, своєю чергою, виклав Instagram Stories їхній спільний знімок з радісним текстом: «Я попросив Дункана Лоуренса вийти за мене і він відповів «так». Я ще не був таким щасливим у …

Далее
«Поддержка НАТО Украины — кошмар для РФ»: В Черное море вошел миноносец HMS Dragon В мире В США В Украине Новости 

«Поддержка НАТО Украины — кошмар для РФ»: В Черное море вошел миноносец HMS Dragon

Сегодня стало известно, что корабль Королевского флота класса Darling — HMS Dragon с управляемым комплексом типа 45 HMS Dragon D35 уже прошел через Босфор. Завораживающие снимки миноносца на фоне стамбульской набережной были опубликованы в Интернете.

Отмечается также, что британский миноносец вошел в Черное море, направившись в северном направлении. Цели и задачи пребывания судна в акватории Черного моря пока что не озвучиваются. Этот эсминец весьма современный. Ему только восемь лет. На судно поставлено оружие Mark 8, две спаренных пусковых установки противокорабельных ракет Harpoon, зенитная артиллерия, а также зенитные управляемые ракеты.

Корабли Черноморского флота Российской Федерации тщательно отслеживают передвижение данного судна Королевского …

Далее
У Києві відкрили пам’ятник українському воєначальнику Петру Болбочану В Украине Новости Столица 

У Києві відкрили пам’ятник українському воєначальнику Петру Болбочану

У Києві 4 жовтня відкрили перший в Україні пам’ятник полковнику армії Української Народної Республіки Петру Болбочану (1883–1919). Погруддя встановили у сквері імені Болбочана на вулиці Січових Стрільців, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Скульптуру виготовили за три місяці у рамках проєкту «Українська історія в камені», автори пам’ятника – Михайло Горловий і Олександр Фурман. За словами керівниці проєкту Оксани Понамарьової, пам’ятник створили на пожертви українців, зокрема зі Швейцарії, Польщі, США та Росії. Кошти зібрали за один місяць.

22 квітня 1918 року війська УНР під командуванням Петра Болбочана прорвали більшовицькі укріплення на Чонгарі і після цього звільнили Кримський півострів. За словами кримського вченого, кандидата …

Далее
Як Олена Пчілка ввела моду на вишиванки і українську мову В Украине Новости Разное 

Як Олена Пчілка ввела моду на вишиванки і українську мову

Олена Пчілка зуміла блискуче зіграти на театрі життя так багато ролей, що її долю й діяльність дуже важко вловити якимось одним визначенням.

Аристократка української літератури. Велика мати українського націоналізму. Емансипантка, феміністка й організаторка жіночого руху.

Мати Лесі Українки. Чільна постать київської Старої Громади. Журналістка, видавчиня, політична діячка. А ще — красуня, законодавиця мод (нинішньою популярністю вишиванок, знанням про розмаїття орнаментів і фасонів ми великою мірою завдячуємо якраз їй), королева балів і невтомна збирачка пісень, узорів, зразків ужиткової народної культури.

До згаданих характеристик можна додати ще багато: енергія й спрага самореалізації неймовірної жінки гідна хіба захопленого й шанобливого подиву. Аристократкою була …

Далее