Вы здесь
Хитра схема: Соратника Медведчука викрили в поставках вугілля РФ в Україну Бизнес В Украине Новости 

Хитра схема: Соратника Медведчука викрили в поставках вугілля РФ в Україну

Компанія NT Marine, наближена до білоруського олігарха Миколи Вороб’я, отримала дозвіл на постачання понад 600 тисяч тонн російського вугілля в Україну. Сама фірма зареєстрована в Естонії, передають Патріоти України.

Контракти на постачання вугілля російські вугільні компанії укладають не безпосередньо з NT Marine, а з компанією «Інтерсервіс», яка також належить Вороб’ю. Голова української Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець повідомив, що, за його даними, Воробей підтримує стосунки з українським політиком, кумом президента РФ Віктором Медведчуком. За його словами, NT Marine постачатиме в Україну близько 500 тис. тонн вугілля різних марок, включаючи антрацит, щомісяця. «Заробляти вона буде так: ціна тонни вугілля на станції …

Далее
Картину Клімта за $66 млн знайшли у стіні. Вона зникла 20 років тому Новости 

Картину Клімта за $66 млн знайшли у стіні. Вона зникла 20 років тому

Майже 23 роки тому з галереї сучасного мистецтва в італійській П’яченці зникла картина Густава Клімта «Портрет леді».

До цього часу вона вважалася зниклою — справу тривалий час розслідувала поліція, але безрезультатно.

Проте нещодавно цінну роботу знайшов садівник, що працює в тій самій галереї, звідки поцупили полотно.

Чоловік розчищав фасад будівлі галереї від плюща, коли помітив металеву панель в стіні. За нею ховалася ніша, в якій лежав чорний пластиковий мішок із картиною всередині. Садівник каже, що спершу подумав ніби це звичайне сміття.

Експерти наразі намагаються підтвердити справжність картини. Керівник галереї Массімо Феррарі переконаний, що це лише питання часу і робота є …

Далее
Партія Зеленського готує Порошенку “сюрприз” під ялинку Актуально В Украине Новости 

Партія Зеленського готує Порошенку “сюрприз” під ялинку

Схоже, що партія Зеленського готує Порошенку “сюрприз” під ялинку. У ЗМІ повідомляють, що серед депутатів “Слуги народу” провели репетицію зі зняття недоторканності з екс-президента. У Порошенка ж продовжують гнути лінію, що це все переслідування нової влади. Вони наголошують, що таким чином Зеленський хоче відволікти українців від більш важливих питань та проблем. Але кажуть, що готові отримати такий “сюрприз” від президента України. Подробиці повідомляє Страна. ua.

Стало відомо, що у президентській партії провели негласне голосування. Щодо готовності віддати свої голоси за зняття депутатської недоторканності з Порошенка. 

Політичні аналітики впевнені, що таким чином Зеленський прощупує настрої у “Слузі народу”. Це робиться на випадок, …

Далее
СМИ узнали, как Зеленский и его люди отдыхали в Париже Актуально В Европе В мире Новости 

СМИ узнали, как Зеленский и его люди отдыхали в Париже

Президент Зеленский и члены его команды успели не только провести подготовку к встрече с Путиным, но и погулять по Парижу во время нормандского саммита. Данное удовольствие оплачивается из налогов украинских граждан.

Зеленский и его команда прибыли в Париж в воскресенье днем, а улетели только во вторник, информирует Диалог.UA со ссылкой на «Европейскую правду».

Отмечается, что президента видели на улицах Париже уже днем 8 декабря, куда он прибыл со всей командой для переговоров в рамках нормандского саммита.

При этом утром 9 декабря у главы государства не было никаких встреч и переговоров. Также информацию о раннем прибытии в столицу Франции подтвердили и …

Далее
Украинцам дали 9 советов, как сэкономить на электричестве зимой Актуально В Украине Новости Полезное Разное 

Украинцам дали 9 советов, как сэкономить на электричестве зимой

Зимний пик электропотребления начинается в декабре. С декабря по февраль население потребляет электроэнергии в 1,5 раза больше, чем в другое время года. В связи с этим поставщик электроэнергии Yasno (бывшие «Киевские энергетические услуги») дал ряд советов по экономии, передает ubr.ua.

Уменьшить счета в платежках можно следующим образом:

  1. Убедиться, что на окнах и дверях нет щелей, заменить резиновые уплотнители, отрегулировать фурнитуру и доводчики — это позволит уменьшить теплопотери;
  2. Убедиться, что выключатели и розетки плотно прилегают к стенам, а отверстия для кондиционеров герметично закрыты и не создают сквозняков;
  3. Использовать электрообогреватели с учетом площади отапливаемого помещения;
  4. Отдавать предпочтение более эффективным обогревателям: конвекторным, керамическим и инфракрасным
Далее