Вы здесь
«Минздраву гореть в аду, мрази»: депутат рассказал, как его друзей «лечили» от коронавируса Актуально В Украине Новости 

«Минздраву гореть в аду, мрази»: депутат рассказал, как его друзей «лечили» от коронавируса

Смертоносный китайский вирус Ковид-19 не только забирает жизни людей, но и демонстрирует реальное состояние медицинской отрасли и указывает на ее болевые точки. Народный избранник от Слуги народа Гео Лерос поделился дикой историей о том, как в Ивано-Франковской области врачи относятся к людям с симптомами коронавируса.

«2 дня назад мой близкий друг обратился ко мне за помощью, мама его жены лежит в больнице Коломыи, и никто не делает ей тест на коронавирус, я поспособствовал, как мог, что-то зашевелилось, но оказалось, что нет. А сейчас я получил это смс», — начал свой рассказ депутат на своей странице в Фейсбуке.

По словам депутата, …

Далее
Зеленский назначил опытного генерала времен Порошенко командующим Операции Объединенных сил В Украине Новости 

Зеленский назначил опытного генерала времен Порошенко командующим Операции Объединенных сил

Политический аналитик Павел Нусс в своем блоге пишет о том, что специальным указом президент Владимир Зеленский назначил командующим ООС замначальника Генштаба Вооруженных сил Сергея Наева.

По словам аналитика, этим решением президент Владимир Зеленский подтвердил провальность своей кадровой политики, обращаясь за помощью к опытным генералам времен Порошенко, которые не понаслышке знают, что такое война и хорошо понимают, что Российская Федерация – это не сторонний наблюдатель во «внутреннем конфликте» в Украине, а реальный оккупант, который продолжает вести войну против нашего государства. Если Зеленский продолжить идти в таком же направлении, то вскоре может выровнять ситуацию, укрепив оборону страны.

«Давайте, Владимир Александрович, не останавливайтесь …

Далее
ЛЬВІВ’ЯНКА: ВАМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ , ЩО НАШІ ЛЮДИ МАСОВО ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ЗАРОБІТКІВ? А ДЕ ВОНИ МАЛИ ПОДІТИСЯ? БОМЖУВАТИ? В Украине Новости 

ЛЬВІВ’ЯНКА: ВАМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ , ЩО НАШІ ЛЮДИ МАСОВО ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ЗАРОБІТКІВ? А ДЕ ВОНИ МАЛИ ПОДІТИСЯ? БОМЖУВАТИ?

Зараз буде гнівний допис

Читаючи в стрічці тупі дописи з метою пошуку крайнього в стилі «фсьо пропало, бо винуваті заробітчани …» мене аж криє злість.

Автори тих «санжарських» думок і закликів так хочуть виділитися, сподобатись та видати себе за фахівців, що тиражують свої некчемні опуси -дописи кожну годину і сіють ворожнечу та хаос.

Вам не подобається , що наші люди масово повернулись із заробітків? А де вони мали подітися? Бомжувати по країнах ЄС залишившись без роботи і житла, бо всюди карантин? Вам не подобається, що студенти (діти), яких за 24 години відправили на карантин, а за 48 годин виселили з …

Далее
ЧИНОВНИКИ ХОЧУТЬ ПОВНІСТЮ ЗАКРИТИ В’ЇЗД ТА ВИЇЗД ІЗ ОХОПЛЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ В Украине Новости 

ЧИНОВНИКИ ХОЧУТЬ ПОВНІСТЮ ЗАКРИТИ В’ЇЗД ТА ВИЇЗД ІЗ ОХОПЛЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проїзд буде дозволений лише екстреним службам та транпорту, який забезпечує життєдіяльність регіону.

Чернівецька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ініціює звернення до Державної комісії ТЕБ та НС із пропозицією введення особливого режиму в’їзду та виїзду у Чернівецькій області та заборону міжобласного пересування пасажирського транспорту. Усе — через активне поширення в регіоні нового коронавірусу COVID-19.

Про це повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

«Такі заходи необхідні, аби запобігти поширенню коронавірусу та маскимально обмежити людські контакти із сусідніми областями. Рух під час дії особливого режиму буде дозволено лише для вантажного транспорту, щоб забезпечити функціонування економіки області. Шановні буковинці, просимо врахувати, …

Далее
Плюс 46 за добу! В Україні коронавірусом заразилися 356 вже людей Актуально Аналитика В Украине Новости 

Плюс 46 за добу! В Україні коронавірусом заразилися 356 вже людей

Коронавірусом в Україні заразилися вже 356 людей: виявлено ще 46 інфікованих.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я в вечірньому зведенні в суботу, 28 березня. Зафіксовано ще один, дев’ятий, летальний випадок.

«За даними ЦГЗ, за станом на 22:00 28 березня в Україні 356 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За добу виявлено 46 нових випадків. Всього зафіксовано 9 летальних випадків від COVID-19 в Україні. 5 осіб вже одужали – повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі», – сказано в повідомленні.

У той же час в Центрі громадського здоров’я пишуть, що «протягом доби отримано 47 позитивних результатів ПЛР-дослідження на нову коронавірусну …

Далее