Вы здесь
Вакарчук і Зеленський вщент рознесуть старих політиків: немає альтернативи Актуально В Украине Новости 

Вакарчук і Зеленський вщент рознесуть старих політиків: немає альтернативи

Серед 5 реальних кандидатів у президенти усі політичні старожили, крім Володимира Зеленського. Але їм немає альтернативних конкурентів.

Зокрема і Анатолія Гриценка альтернативним кандидатом не назвеш. Таку думку 24 каналу висловив політичний експерт Андрій Вігірінський.

«Він давно в політиці і є досить впізнаваною людиною. Хоча Гриценко виступає на цих виборах в образі об’єднавчого кандидата на етапі підготовки до першого туру виборів. До нього перетекла команда Саакашвілі, «єврооптимістів» – тих, хто має невисокі рейтинги, але сподівається потрапити разом з Гриценком пізніше до парламенту», — вважає політолог.

За словами експерта, що стосується лідера «АвтоЄвроСили» Олега Ярошевича — він відомий досить у вузьких колах. …

Далее
Евтушок: Если Тимошенко станет президентом, цены на газ для населения Украины уменьшатся в два раза Актуально В Украине Новости 

Евтушок: Если Тимошенко станет президентом, цены на газ для населения Украины уменьшатся в два раза

Народный депутат Украины, член партии «Батькивщина» Сергей Евтушок заявил, что при президентстве Юлии Тимошенко цены на газ в Украине снизятся в два раза. Так пишет replyua.net, ссылаясь на interfax.com.ua.

По его словам, новая власть планирует ликвидировать «Нафтогаз Украины». Это поможет демонополизировать рынок газа в нашей стране. Как отметил Сергей Евтушок, «Нафтогаз – это компания, которая ничего не производит, а накручивает свои проценты». Она покупает ресурс у «Укргаздобыча» по низким ценам. Потом стоимость газа накручивается не без помощи нынешнего украинского правительства, которое возглавляет Пётр Порошенко. Сергей Евтушок заявил, что новой власти во главе с Юлией Тимошенко удастся снизить цену на …

Далее
ЄС збирається вирубати весь український ліс: вони не зупиняться ні перед чим Актуально В Украине Новости 

ЄС збирається вирубати весь український ліс: вони не зупиняться ні перед чим

ЄС офіційно попросив провести консультації з Україною в рамках Угоди про асоціацію з її мораторію на експорт необробленої деревини. Про це йдеться в повідомленні Європейської комісії від 16 січня.

«ЄС вважає, що довготривале обмеження торгівлі України є порушенням ключових торгових положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, які забороняють будь-які форми обмежень на експорт», — заявили в ЄК.

«Хоча ЄС рішуче підтримує законодавчі заходи, що вживаються державами для збереження лісів та боротьби з незаконними вирубками, ЄС неодноразово заявляв, що заборона експорту з України не може вважатися відповідним або ефективним заходом для цієї мети, і неодноразово пропонував співробітництво в галузі

Далее
«Вот оно – счастье европейское…»: газ дороже в 12 раз, электричество и горячая вода — в 5 раз Актуально В Украине Новости 

«Вот оно – счастье европейское…»: газ дороже в 12 раз, электричество и горячая вода — в 5 раз

Сто­и­мость газа для жи­те­лей Укра­и­ны с 1 ян­ва­ря 2020 года снова вы­рас­тет. Если срав­ни­вать с уров­нем 2013 года, новые цены будут выше в 12 раз. Об этом в ходе за­се­да­ния Вер­хов­ной рады за­явил де­пу­тат Алек­сандр Дол­жен­ков, передаетТТ-Инфо.

«В 2013 году тариф на газ со­став­лял 930 гри­вен за 1000 ку­би­че­ских мет­ров, сей­час это 8500 гри­вен за 1000 мет­ров ку­би­че­ских. Уве­ли­че­ние в де­сять раз. С 1 ян­ва­ря 2020 года эта власть уже под­пи­са­ла ме­мо­ран­дум — она будет уве­ли­чи­вать цену на при­род­ный газ до 12 тысяч гри­вен. Боль­ше чем в 12 раз», — за­явил пар­ла­мен­та­рий.

Он до­ба­вил, что за этот же пе­ри­од …

Далее
Зеленському загрожує небезпека, причетний «Янукович»: зірка «Кварталу 95» звернувся до українців Актуально В Украине Новости 

Зеленському загрожує небезпека, причетний «Янукович»: зірка «Кварталу 95» звернувся до українців

До виборів ще довго, а вже з’явилися перші тривожні дзвіночки

Популярний актор «Кварталу 95» Олександр Пікалов виступив перед українцями із заявою, яка стосується чуток про організації політичних акцій та мітингів з боку команди Зеленського.

Відповідну заяву опубліковано на офіційній сторінці студії «Квартал-95» в Instagram.

Олександр Пікалов заявив, що його колега, а нині кандидат в президенти Володимир Зеленський не організовував жодних політичних акцій і мітингів.

«Всю Україну я хочу привітати з пройдешніми святами, бажаю нашій країні всього самого найкращого. Останнім часом я не міг пройти повз того, що відбувається в інтернеті. Мені смішно, яку нісенітницю виливають на Зеленського і щодо його

Далее