Вы здесь

Зеленському загрожує небезпека, причетний «Янукович»: зірка «Кварталу 95» звернувся до українців

До виборів ще довго, а вже з’явилися перші тривожні дзвіночки

Популярний актор «Кварталу 95» Олександр Пікалов виступив перед українцями із заявою, яка стосується чуток про організації політичних акцій та мітингів з боку команди Зеленського.

Відповідну заяву опубліковано на офіційній сторінці студії «Квартал-95» в Instagram.

Олександр Пікалов заявив, що його колега, а нині кандидат в президенти Володимир Зеленський не організовував жодних політичних акцій і мітингів.

«Всю Україну я хочу привітати з пройдешніми святами, бажаю нашій країні всього самого найкращого. Останнім часом я не міг пройти повз того, що відбувається в інтернеті. Мені смішно, яку нісенітницю виливають на Зеленського і щодо його автобіографії. Думаю всім, хто його знає смішно це читати», — розповів Пікалов.

Окрім того актор та друг новоспеченого політика додав, що ніяких мітингів Володимир Зеленський не збирав, а тим більше не платив за них гроші.

«Останнім часом пишуть, що команда Зеленського зараз збирає якісь мітинги за 200-300 грн. Це повна маячня. Нам є чим зайнятися, ми готуємо концерти, всю інформацію можна переглянути у нас на сайті. Володимир Зеленський пізніше сам все прокоментує», — резюмував Пікалов.

Джерело: Знай.ua

КопироватьAMP код

Рекомендуем: