Вы здесь
Зеленський мешкає у відремонтованій на держкошт резиденції в Конча-Заспі – «Схеми» Актуально Аналитика В Украине Видео Новости 

Зеленський мешкає у відремонтованій на держкошт резиденції в Конча-Заспі – «Схеми»

Президент України Володимир Зеленський користується державною дачею на території резиденції «Конча-Заспа» Державного управління справами біля Києва, а саме – «будинком №29», відомому як «дача Ющенка».

Джерело: «Схеми: корупція в деталях» (проєкт Радіо Свобода та UA:Перший)

Деталі: У розслідуванні йдеться, що ремонт «будинку №29» розпочався наприкінці 2019 року. Майже 200 тисяч гривень із державного бюджету було витрачено на послуги з «аварійно-відновлювальних робіт з поточного ремонту будинку», ще 110 тисяч гривень пішло на «ремонт системи пожежної сигналізації» – про це свідчать дані з сайту публічних закупівель «Prozorro».

Про те, що дачу готують «під Зеленського», журналістам ще в березні …

Далее
СБУ поймала группу сепаратистов в Запорожье: после «ЛНР» приехали строить «ЗНР» В Украине Новости 

СБУ поймала группу сепаратистов в Запорожье: после «ЛНР» приехали строить «ЗНР»

Служба безопасности Украины разоблачила в Запорожье группу сепаратистов, которые распространяли идеи «ру***ого мира» и пропагандировали создание «Запорожской народной республики».

В Запорожье три сепаратиста агитировали за «Запорожскую народную республику», но их деятельность была пресечена сотрудниками Службы безопасности Украины. Об этом говорится в сообщении СБУ в телеграмм-канале службы.

Как выяснилось, после неудачной попытки захвата власти в Запорожье в 2014 году сторонники боевиков выехали в оккупированный Луганск. Сначала запорожские сепаратисты работали с рядовыми «ополченцами» на сооружении блокпостов и баррикад. А позже они наладили сотрудничество с «силовиками» в ОРЛО.

По возвращении в Запорожье мужчины стали распространять в городе материалы с призывами свержения Конституционного строя, …

Далее
«Бюджет порахований за курсом 30» – Зеленський про курсову політику НБУ В Украине Новости 

«Бюджет порахований за курсом 30» – Зеленський про курсову політику НБУ

Президент України Володимир Зеленський вважає, що через завищений, на його думку, курс гривні щодо долара США українські підприємства «недоотримали мільйони і закрилися».

«Ми з цим боролися з самого початку моєї каденції, з літа (2019 року)… Так, і ми підтримуємо незалежність Національного банку України, але говорили всім, що як ми можемо жити, якщо у нас навіть бюджет порахований за курсом 30, а гривня, ви бачите, яка у нас. Нам говорили, що це ринкові умови, банк незалежний тощо, і ви це прекрасно все знаєте», – сказав глава держави на зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області 8 липня.

На думку Зеленського, всі підприємці …

Далее
У Порошенка назвали «фальсифікатом» оприлюднені Деркачем записи Актуально В Украине Новости 

У Порошенка назвали «фальсифікатом» оприлюднені Деркачем записи

Пресслужба «Європейської солідарності» назвала «фальсифікатом» оприлюднені 9 липня позафракційним народним депутатом Андрієм Деркачем записи нібито розмови п’ятого президента України Петра Порошенка з президентом Росії Володимиром Путіним і колишнім віцепрезидентом США Джо Байденом.

«Протягом шести років фейки є одним із постійних інструментів російської гібридної війни проти України, рівно як і проти особисто Порошенка. Від «розіп’ятого хлопчика у Слов’янську» до «вбивства Петром Порошенком рідного брата». «Розмова» з Путіним, оприлюднена випускником Вищої школи КДБ, – із цієї ж серії. Це такий же грубо змонтований, ретельно скомпільований фальсифікат, як і нібито бесіди з Байденом», – йдеться в заяві пресслужби, отриманій Радіо Свобода.

В «Європейській …

Далее
Германия выделит помощь на жилье бедным украинцам: кому повезет? В мире В Украине Новости 

Германия выделит помощь на жилье бедным украинцам: кому повезет?

Согласно достигнутому соглашению, Германия выделит Украине помощь в размере 25,5 млн евро на жилье

По словам заместителя главы Мининтеграции Инны Голованчук, на квартиры могут рассчитывать времено перемещенные лица, однако следует учитывать несколько нюансов. Об этом чиновница сообщила в эфире телеканала ДОМ.

Голованчук предположила, что эти 25,5 млн евро поступят в распоряжение министерства к концу текущего года. То есть использовать их смогут только с 2021.

По ее словам, средства направят на финансирование программы «Доступное жилье» под 3% кредитования.

  • субвенции и компенсации за разрушенное жилье (Голованчук отметила, что в этом году 170-200 человек смогут получить жилье по этой программе);
  • «Доступное жилье»;
  • ипотека;
Далее