Вы здесь
Лорак вернулась в Киев и анонсировала новую песню В Украине Новости 

Лорак вернулась в Киев и анонсировала новую песню

Исполнительница назвала столицу Украины «городом вдохновения» и сообщила о выпуске композиции на украинском языке.

Певица Ани Лорак прилетела в Украину и анонсировала выпуск новой песни на украинском языке. Новостью об этом звезда поделилась в Instagram

Так, исполнительница опубликовала фото, на котором позирует в строгом черном платье возле столичной многоэтажки. 

«Город вдохновения. Мы снова готовим бомбу в турборежиме. Как думаете, что вас ждет?» – отметила в подписи к снимку Лорак.

Один из поклонников спросил в комментариях, будет ли композиция на украинском языке, на что Ани ответила «да». 

Фото: instagram.com/anilorak

Как известно, последние несколько лет Лорак живет и работает в РФ. Ее …

Далее
Яхту Медведчука заховали від санкцій – ЗМІ Бизнес В мире В Украине Новости 

Яхту Медведчука заховали від санкцій – ЗМІ

Щоб уникнути санкцій 5-палубній яхті Royal Romance, якою володіла родина народного депутата від «Опозиційної платформи — «За життя» Віктора Медведчука, змінили власника. 

Джерело: «Слідство_Інфо»

Деталі: У березні яхта Royal Romance, якою володіла компанія Fregata Marine Ltd (кінцева бенефіціара власниця — дружина Медведчука Оксана Марченко), зареєстрована на Маршаллових островах, змінила власника.

За даними ресурсу equasis.org, 31 березня яхта стала власністю фірми Lanelia Holdings Ltd теж із Маршаллових островів. Цієї фірми у декларації Медведчука немає.

Відзначається, що зміна власника трапилася, коли проти Медведчука і його сім’ї почали вводити санкції на майно та активи через підозру у фінансуванні тероризму.…

Далее
Україна поновлює повноцінні Арктичні експедиції та дослідження шостого континенту: Кабмін виділив кошти на придбання криголама для українських полярників (відео) В мире В Украине Новости 

Україна поновлює повноцінні Арктичні експедиції та дослідження шостого континенту: Кабмін виділив кошти на придбання криголама для українських полярників (відео)

Корабель вирішить логістичні проблеми на станції Академік Вернадський, очікують у Кабінеті міністрів, передають Патріоти України.

Кабінет міністрів виділив кошти на придбання криголама для українських антарктичних експедицій. Розпорядження прийняли на засіданні 7 липня, повідомляє МОН в четвер, 8 липня.

Власний криголам дозволить українським вченим повернутися до досліджень світового океану, співпрацювати з іншими країнами, а в перспективі — працювати не тільки в Антарктиді, а й в Арктиці і в інших регіонах океану.

Очікується, що корабель також допоможе вирішити логістичні проблеми на станції Академік Вернадський. Дістатися її зараз можна тільки морським шляхом і тільки в короткий період антарктичного літа, коли океан навкруги не …

Далее
В ЕС назвали шесть стран, которые скоро примут в Союз В Европе В мире Новости 

В ЕС назвали шесть стран, которые скоро примут в Союз

Украины в списке претендентов на скорое членство в Союзе нет. Европа рассчитывает принять в свои ряды западнобалканские страны.

В скором времени Европейский Союз может пополниться шестью новыми странами-членами.

Об этом сообщается в материале информационного издания «Обозреватель».

Как сообщает издание, канцлер Германии анонсировала скорое предоставление членства шести западнобалканским государствам  -Албании, Косово, Сербии, Северной Македонии, Боснии и Герцоговине, Черногории. Заявление главы немецкого правительства поддержали глава Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен и президент Франции Эммануэль Макрон.

В Европе такое решение объясняют геополитическими мотивами. Ведь в регионе, который находится в самом сердце ЕС, значительно усиливается роль России и Китая.

В частности, в 2016 году …

Далее
Нa Кopocтeнщинi у 71-річної бабусі булo вилучeнo тa знищeнo чacтини caмoгoннoгo aпapaту тa тpи лiтpи гoтoвoї пpoдукцiї В Украине Новости 

Нa Кopocтeнщинi у 71-річної бабусі булo вилучeнo тa знищeнo чacтини caмoгoннoгo aпapaту тa тpи лiтpи гoтoвoї пpoдукцiї

Дiльничнi oфiцepи пoлiцiї Кopocтeнcькoгo paйoннoгo упpaвлiння пoлiцiї пiд чac пpoфiлaктичниx вiдпpaцювaнь нa тepитopiї paйoну пpoвoдять низку пpeвeнтивниx зaxoдiв щoдo виявлeння мicця вигoтoвлeння тa збуту caмoгoну.

Пpo цe iнфopмує Кopocтeнcькe paйупpaвлiння пoлiцiї, повідомляє KOROSTEN.TODAY

Тaк зa 6 мicяцiв кopocтeнcькi пpaвooxopoнцi cклaли 208 aдмiнicтpaтивниx пpoтoкoлiв зa cт.176 (Вигoтoвлeння, збepiгaння caмoгoну aбo aпapaтiв для йoгo виpoбництвa), 20- зa cт.177 (Пpидбaння caмoгoну тa iншиx мiцниx cпиpтниx нaпoїв дoмaшньoгo виpoблeння) тa 8- зa cт.164-16(Зaйняття зaбopoнeними видaми гocпoдapcькoї дiяльнocтi) Кoдeкcу Укpaїни пpo aдмiнicтpaтивнi пpaвoпopушeння, знищили 220 л caмoгoннoї зaквacки, вилучили 85 чacтин дo caмoгoнниx aпapaтiв тa 105 лiтpiв caмoгoну.

Тaк пiд чac вiдпpaцювaння Ушoмиpcькoї тepитopiaльнoї гpoмaди …

Далее