Вы здесь
«За жодних обставин»: президентський антирейтинг очолив Порошенко В Украине Новости 

«За жодних обставин»: президентський антирейтинг очолив Порошенко

Президентський антирейтинг очолює 5-тий глава держави Петро Порошенко, за ним – експрем’єрка Юлія Тимошенко.

Джерело: опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведене 23-25 липня 2021 року

Дослівно: «Антирейтинг очолює Петро Порошенко: 46% не проголосували б за нього за жодних обставин. 36% не проголосували б за Юлію Тимошенко (ВО «Батьківщина» -ред.), 34% – Юрія Бойка (ОПЗЖ), 29% – Володимира Зеленського (чинний президент України), 26% – Олега Ляшка (Радикальна партія), кожен п’ятий не проголосував б за жодних обставин за Арсенія Яценюка (експрем’єр), Олега Тягнибока (ВО «Свобода»). 

 

Додатково: Дослідження проводилося 23-25 липня серед населення України віком від 18 років в усіх областях, …

Далее
Вокалист «Грин Грей» высказался об украинском языке и попал в скандал: «нас пытаются стереть» В Украине Новости 

Вокалист «Грин Грей» высказался об украинском языке и попал в скандал: «нас пытаются стереть»

Группа «Грин Грей», которая была на пике популярности в 90-ых, возмутилась тем, что ее пытаются стереть из истории Украины. Все из-за того, что песни коллектива на русском языке.

Об этом написал гитарист и солист группы Андрей Яценко на своей Facebook-странице.

Как оказалось, изначально музыкантов пригласили выступить на концерте в Олимпийском, приуроченном к 30-летию Независимости Украины, но потом им сообщили, что «они не вписываются в концепцию» праздника.

«В конце мая этого года нам поступило предложение из Офиса Президента, принять участие в большом, праздничном концерте на Олимпийском, посвященному 30-летию Дня Независимости с песней «Под дождем». Тема — 30 Легендарных групп с …

Далее
55% українців не погоджуються із заявою Путіна про «один народ» – опитування Аналитика В Украине Новости 

55% українців не погоджуються із заявою Путіна про «один народ» – опитування

55 відсотків громадян України не погоджуються із заявою президента Росії Володимира Путіна, що «росіяни та українці – один народ, який належить до одного історичного і духовного простору». Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг».

«Більшість опитаних (55 відсотків) не погодилися із нещодавньою заявою Президента Росії Путіна, що «росіяни та українці – один народ, який належить до одного історичного і духовного простору», 41 відсоток – з цим згодні», – мовиться в дослідженні.

Дані опитування показали, що на Сході а також серед прихожан УПЦ (МП) з думкою про те, що росіяни та українці – один народ, погоджуються більше ніж 60 відсотків. …

Далее
В Україну завезли морозиво з отрутою: яке не можна купувати Актуально В Украине Новости Полезное Разное Школа выживания 

В Україну завезли морозиво з отрутою: яке не можна купувати

В Україні в мережу магазинів Metro Cash & Carry ввезли морозиво компанії Маcromex SRL, Campia-Turzii з небезпечною для здоров’я добавкою – забороненою для використання в продуктах речовиною етиленоксиду. Його повинні вилучити з обігу.

Як повідомляє Держпродспоживслужба, морозиво доставили до Києва, на вул. Петра Григоренка, 43 (ТОВ «Метро Кеш енд Керрі Україна»). Відповідно до закону, всі продавці зобов’язані вилучити продукцію з обігу і письмово повідомити про це контролювальні органи.

Небезпечне морозиво привезли з Румунії

У відомстві пояснили, що етиленоксид – отрута для теплокровних тварин і людини, яка має наркотичну, канцерогенну дію. Така добавка може бути в морозиві Mars.

До речі, раніше в Україну також завезли …

Далее
75% українців вважають Україну спадкоємицею Київської Русі – опитування Актуально Аналитика В Украине Новости 

75% українців вважають Україну спадкоємицею Київської Русі – опитування

Україну спадкоємицею Київської Русі вважають 75% громадян. Про це свідчать дані соціологічного опитування групи «Рейтинг».

«75% опитаних вважають Україну спадкоємицею Київської Русі. Росію – 8%, 9% – не вважають правонаступницею жодну з двох країн», – йдеться в результатах дослідження.

За даними опитування, для усіх вікових груп та більшості електоратів наступницею Київської Русі є Україна, однак серед мешканців Сходу та виборців «Опозиційної платформи – За життя», партій Євгенія Мураєва й Анатолія Шарія таких менше половини.

Опитування проводилося на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження не більше від двох відсотків.

Джерело

Далее