Вы здесь
«Россия – Крым – Севастополь»: Филипп Киркоров публично признал украинский полуостров частью РФ В мире В России Новости 

«Россия – Крым – Севастополь»: Филипп Киркоров публично признал украинский полуостров частью РФ

На своей странице в «Инстаграм» популярный российский певец Филипп Киркоров заявил, что для него Крым является лучшим местом в России. Кроме этого, исполнитель, который к слову имеет звание народного артиста Украины, признался, что часто давал концерты на оккупированном Кремлем полуострове. Исключением стал 2020 год, когда в мире была пандемия коронавируса. «Здесь – мое начало, в 1988 году я приехал первый раз в Ялту на конкурс «Крымские зори». С тех пор я каждый год приезжаю в Крым давать концерты! 2020 год стал первым и я, надеюсь, единственным, когда не было моих концертов из-за коронавируса», — писал Киркоров.

Примечательно, что во время …

Далее
Ярош призвал СНБО и СБУ сегодня же разобраться с РПЦ в Украине В Украине Новости 

Ярош призвал СНБО и СБУ сегодня же разобраться с РПЦ в Украине

Нардеп 8-го созыва ВР, один из лидеров Правого сектора Дмитрий Ярош пишет у себя в Facebook, накануне очередного заседания СНБО хотелось бы обратить внимание его членов во влиятельное и финансово-мощной агентурной сети Российской Федерации в Украине. Речь идет о филиале так называемой «Русской православной церкви» — «УПЦ МП». Во-первых, эта структура была создана запрещенной в Украине Коммунистической партией во главе с палачом Сталиным. Во-вторых, все годы независимости Украины – это дитя НКВД, прикрываясь религиозными лозунгами, ведет целенаправленную антигосударственную деятельность, фактов, в том числе задокументированных СБУ, множество.

Ярош отметил, что есть и третий момент, с началом русско-украинской войны РПЦ в Украине …

Далее
Рада провалила скасування літнього часу. Переведення годинників лишається В Украине Новости 

Рада провалила скасування літнього часу. Переведення годинників лишається

Верховна Рада відмовилась скасувати сезонне переведення годинників на літній та зимовий час раз на пів року.

За законопроєкт «Про обчислення часу в Україні», який мав встановити «вічний зимовий час», проголосували лише 212 депутатів. Тепер його відправили на повторне друге читання.

Проєкт пропонував постійно залишити лише зимовий час, який вважається стандартним для регіону: UTC+2 за міжнародною шкалою.

Це означало б, що 28 березня переводити годинники на годину вперед і вставати на одну годину раніше було б не потрібно.

Тепер же Україна буде так само пів року жити за одним часом з Москвою та Мінськом — у часовому поясі UTC+3.

Навіщо хотіли

Далее
Голубовська: в Україні особливий штам COVID-19, потрібно терміново ввести локдаун по всій країні Актуально В Украине Новости 

Голубовська: в Україні особливий штам COVID-19, потрібно терміново ввести локдаун по всій країні

За рік епідемії коронавірус в Україні отримав свої особливості і нестандартно реагує на звичне лікування. Але вакцина CoviShield повинна захищати навіть від мутованого штаму.

В Україні слід негайно вводити загальнонаціональний локдаун, не чекаючи, поки «спалахнуть» інші області: скасовувати всі розважальні заходи, запасатися киснем і розгортати нові ліжка.

Про це в бліцінтерв’ю OBOZREVATEL розповіла провідна інфекціоністка МОЗ України Ольга Голубовська.

– Глава Держспоживслужби в Києві Олег Рубан сказав про український штам COVID-19. Зокрема про те, що це «комбовірус», агресивний, такий, що швидко поширюється, що уражує молодь і дітей. Ви могли б прокоментувати це?

– Це не суто український штам. У …

Далее
Україна введе вимогу негативного ПЛР-тесту для в’їзду в країну В Украине Новости 

Україна введе вимогу негативного ПЛР-тесту для в’їзду в країну

Україна планує зробити умовою в’їзду в країну надання негативного ПЛР-тесту на коронавірус.

Про це у п’ятницю під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив глава МОЗ Максим Степанов, повідомляє «Європейська правда».

За його словами, Міністерство охорони здоров’я вже винесло на розгляд уряду зміни до постанови, які передбачають запровадження такої вимоги.

«Впевнений, що на найближчому засіданні уряду це питання буде розглянуто, і всі громадяни інших країн, які в’їжджають в Україну, незалежно від рівня захворюваності в їхніх країнах, повинні будуть надати довідку, що не більше, ніж за 48 годин вони зробили тест-ПЛР і мають негативний (результат)», — заявив …

Далее