Вы здесь
Украина обязана выплатить коммунистке Аллександровской 19 тысяч евро по решению ЕСПЧ В Украине Новости 

Украина обязана выплатить коммунистке Аллександровской 19 тысяч евро по решению ЕСПЧ

В Европейском суде по правам человека рассмотрели заявление бывшего депутата от запрещенной Коммунистической партии Украины Аллы Александровской в ее пользу. Об этом говорится на официальном сайте структуры. Так, в соответствии с решениемсуда, задержание Александровской 28 июня 2016 года было незаконным и необоснованным. Кроме того, ее арест на протяжении четырех месяцев был чрезмерно длительным. ЕСПЧ также постановил, что содержание Александровской в металлической клетке унижало ее достоинство.

Более того, в связи с этим суд обязал Украину выплатить бывшему народному депутату 19 тысяч евро компенсации в течение трех месяцев. Одновременно с этим, адвокат Александровской Александр Шадрин подчеркнул, что с государства Украина в пользу …

Далее
Китайська вакцина Sinovac прибула до України. Що про неї відомо Актуально В Украине Новости Полезное Разное Школа выживания 

Китайська вакцина Sinovac прибула до України. Що про неї відомо

В аеропорт Бориспіль доставили першу партію китайської вакцини від COVID-19 CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd. Про це повідомляють видання Сегодня та Укрінформ.

Україна уклала контракт на постачання 1,8 мільйона доз вакцини від Sinovac Biotech ще наприкінці минулого року. Але зареєстрували вакцину в Україні лише 9 березня.

Це вже третя дозволена до застосування в Україні вакцина. Раніше зареєстрували AstraZeneca (Covishield) та Pfizer/BioNTech.

Досьє на вакцину CoronaVac наразі перебуває на розгляді Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Очікується, що на початку квітня ВООЗ оголосить своє рішення — схвалити її до використання чи ні.

Ефективність вакцини

Вакцину Sinovac закупили для щеплень у Туреччині, …

Далее
Маски потрібно носити навіть на вулиці: український вчений зробив заяву Актуально В Украине Новости Полезное Разное Школа выживания 

Маски потрібно носити навіть на вулиці: український вчений зробив заяву

Носіння масок на вулиці в Україні має сенс. Британський штам особливо швидко поширюється і заразний, тому маски на обличчі можуть запобігти зараженню.

Таку точку зору озвучив на Facebook науковий співробітник відділу фізики біологічних систем Інституту фізики НАНУ Семен Єсілевський.

«Мене, звичайно, закидають тапками, але я вважаю, що в цьому є сенс. Річ у тому, що британський штам набагато більш заразний, ніж «дикий» торішній. Він передається істотно легше і навіть скороминущі контакти з носієм зараз в рази небезпечніші, ніж раніше», — повідомив Єсілевський.

Вчений вважає, що навіть на вулиці у нас є шанс заразитися від потенціально хворої людини.

«По-перше, на жвавій …

Далее
В аеропорту Харкова туристів не випускають з терміналу через нові правила (відео) Актуально В Украине Новости 

В аеропорту Харкова туристів не випускають з терміналу через нові правила (відео)

У Харкові в аеропорту не випускають громадян, які повернулися з Єгипту, оскільки у них немає з собою готових негативних ПЛР-тестів на COVID-19, які згідно з новою постановою уряду є обов’язковими для усіх, хто прибуває з-за кордону.

Відео з аеропорту з натовпом пасажирів рейсу «Шарм-ель-Шейх — Харків» опубліковано на Facebook спільноти «Харків NOW«.

Тепер харків’яни, яки прилетіли з Єгипту, встановлюють мобільний додаток «Дія.Вдома» та реєструються в ньому, оскільки повинні будуть пройти самоізоляцію протягом 14 днів.

Рейс з Шарм-ель-Шейха приземлився близько половини першого дня, але пасажирів не випускають з терміналу.

Зауважимо, що раніше тестування і самоізоляція були обов’язкові лише для …

Далее
Экологи бьют тревогу: Билл Гейтс задумал катастрофу на Земле В мире Новости 

Экологи бьют тревогу: Билл Гейтс задумал катастрофу на Земле

Американский миллиардер Билл Гейтс готовится к атаке на Солнце, чтобы спасти планету от глобального потепления. Основатель Microsoft заявил, что для снижения темпов глобального потепления необходимо уменьшить солнечное излучение. В ближайшие планы миллиардера входят распыление в стратосфере миллионов тонн меловой пыли.

Как считает Гейтс, меловые облака способны отражать большую часть солнечного света и блокировать тепло, которое вредит Земле. Через несколько месяцев миллиардер вместе с другими спонсорами осуществит пробный запуск аэростата, который распылит над Арктикой около 2 кг мела. После этого команда учёных планирует изучить влияние мелового следа на атмосферу и климат. Стоимость всей миссии составит около 3 млрд долларов. Однако большинство …

Далее