Вы здесь
Вторжение России в Украину нереалистично: Эрдоган сделал заявление В мире В России В Украине Новости 

Вторжение России в Украину нереалистично: Эрдоган сделал заявление

Президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган считает, что новое вторжение России в Украину нереалистично. По его словам, Украина не обычная страна, Украина — сильное государство.

Об этом сообщает РБК-Украина, ссылаясь на Daily Sabah.

По его словам, России для этого нужно оценить ситуацию в мире.

«Я не считаю реалистичным сценарий вторжения России в Украину… Кроме того, для того, чтобы Россия пошла на этот шаг, ей необходимо проанализировать ситуацию во всем мире и свою собственную ситуацию», — сказал Эрдоган.

Эрдоган также подчеркнул необходимость обсуждения этого вопроса с президентом России Владимиром Путиным.…

Далее
Росія підготувала своїх дипломатів до виїзду з України – ЗМІ Актуально В мире В России В Украине Новости 

Росія підготувала своїх дипломатів до виїзду з України – ЗМІ

Росія почала вивозити з України родини своїх дипломатів.

Джерело: співрозмовники видання The New York Times

Деталі: За словами високопоставленого українського чиновника з органів безпеки, 5 січня в основному діти та дружини дипломатів російського посольства в Києві сіли в автобуси і відправилися до Москви.

Приблизно ще 30 членів родин російських дипломатів з Києва та Львова залишили Україну в наступні кілька днів. Дипломатам у двох інших консульствах сказали приготуватися до виїзду.

В Україні та США вважають, що таким чином Росія або вдається до пропаганди, або готується до наступу або намагається всіх надурити.

Офіційні особи в США ще раніше передбачили евакуацію …

Далее
Украинцы не смогут тратить заработанное в тени Актуально В Украине Новости 

Украинцы не смогут тратить заработанное в тени

Заработанными в тени деньгами будет крайне сложно воспользоваться

Многие украинцы не смогут тратить деньги, которые они заработали в тени. Если человек работает не официально и скрывает свои доходы, будет сложно сделать крупную покупку.

За все крупные приобретения украинцам придется отчитаться, а также заплатить налоги. Украинцев обложат методами непрямого налогового контроля со всех сторон.

У украинцев есть время до сентября 2022 легализировать свой доход и вывести прибыль из тени. В противном случае украинцев обяжут заплатить налоги с доходов и даже могут оштрафовать.

Украинцам грозят налоги в размере 19,5 процентов.

В первую очередь, внимание налоговой привлекут крупные покупки человека, которые не имеет …

Далее
Повалій: Вже 7-й рік я сижу в Росії, ви вкрали моє нормальне життя, думаєте я це вам пробачу? В мире В России В Украине Новости 

Повалій: Вже 7-й рік я сижу в Росії, ви вкрали моє нормальне життя, думаєте я це вам пробачу?

Чоловік і продюсер співачкі, яка після євромайдану втекла до Росії, скаржитсья на життя і має намір йти в політику.

Чоловік і продюсер співачкі Таїсії Повалій Ігор Ліхута поскаржився, що в їхній родині «вкрали сім років спокійного, адекватної, нормального життя» і натякнув, що може піти в українську політику.

Про це Ліхута заявив в інтерв’ю телеканалу «Інтер». Відзначимо, що Навесні 2014 р сім’я одіозної співачкі і екс-депутата Верховної Ради перебралася до Москви.

“Бо Бог бачить НЕ тільки українські або рoсійські телеканали, я дивлюся Pізні … Адже істина завжди посередині”, — заявив Ліхута.Відео дня:

BІН також заявив, що скоріше піде в політику, ніж …

Далее
Зеленський відповів на петицію щодо військового обліку жінок та назвав три ключові завдання Актуально В Украине Новости 

Зеленський відповів на петицію щодо військового обліку жінок та назвав три ключові завдання

Президент Володимир Зеленський відреагував на петицію про військовий облік жінок в Україні та поставив завдання Міністерству оборони відкоригувати низку моментів у відповідному питанні. Зокрема, глава держави доручив переглянути перелік професій, згідно з яким жінок беруть на військовий облік.

Наголошується, що електронну петицію №22/130110-еп розмістили на сайті президента 23 грудня і менш ніж за місяць вона набрала підтримки понад 37 тисяч громадян. Про це повідомляє пресслужба президента України.

Зеленський наголосив, що, згідно з Конституцією України, захист суверенітету та територіальної цілісності держави є справою всього українського народу. Глава держави наголосив, що українці рівні перед законом і не може бути привілеїв чи обмежень

Далее