Вы здесь
Издание NYT опубликовало карту расположения российских войск на границе Украины В России В Украине Новости 

Издание NYT опубликовало карту расположения российских войск на границе Украины

Издание The New York Times опубликовало карту с расположением российских войск на границе с Украиной.

ИсточникThe New York Times

Детали: Как пишет издание, эти войска представляют угрозу эскалации конфликта с соседним государством и «открытия нового фронта».

По информации издания, они окружают Украину с трех сторон.

На карте указан род войск, их численность, разновидности техники.

Издание отмечает, что карта составлена на основе данных от украинских и западных источников, независимых военных и спутниковых снимков.

По оценкам издания, сделанным на основе данных спецслужб США, Кремль разработал операцию с привлечением 175 тысяч военных.

Как отмечает NYT, Россия находится «на пути» к …

Далее
Чемпіонка світу з України щодо набуття громадянства Росії: мені не дали квартиру в Києві В мире В России В Украине Новости 

Чемпіонка світу з України щодо набуття громадянства Росії: мені не дали квартиру в Києві

Чотириразова чемпіонка світу з шашок Дар’я Ткаченко пояснила свій переїзд з України до Росії у 2016 році складною фінансовою та житловою ситуацією. За словами 38-річної Ткаченко, не отримала обіцяну мені квартиру, яку виділило житлове управління за спортивні результати.

Дар’я зізналася, що їй не було де жити в Києві, а на малій батьківщині в Торезі батьківський будинок був у 2014 році зруйнований війною, – пише Оbozrevatel.

“Під час обстрілу з літака снаряд убив нашого собаку, що було особливо прикро. Провівши кілька днів у підвалі, батьки вирішили залишити будинок і поїхали до родичів до Краснодарського краю. Так, у 2015 році я …

Далее
Українка хотіла перетворити себе на Кардаш’ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянина В Украине Новости 

Українка хотіла перетворити себе на Кардаш’ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянина

27-річна українська модель Альона Омович мріє виглядати як американська зірка Кім Кардашьян. Заради цього вона вставила імпланти в груди, збільшила сідниці, губи, провела ринопластику і ряд інших операцій.

На своїй сторінці в Instagram дівчина часто публікує відверті фото. Однак, не усі в захваті від її зовнішності та часто пишуть образи.

Що відомо про дівчину

Так, дівчина народилася в Києві у 1993 році. Дівоче прізвище — Богданова. У модельному бізнесі вона з 15 років, а у двадцятирічному віці Альона стала блогером.

Зокрема, дівчина ділилася зі своїми підписниками секретами струнких фігур. Однак, якось Альона вирішила вразити своїх шанувальників і зробила мамопластику. Також …

Далее
В Украине полицейские жалуются на низкую зарплату Актуально В Украине Новости 

В Украине полицейские жалуются на низкую зарплату

Украинские правоохранители жалуются на низкие зарплаты и невыплату карантинных надбавок

Полицейские утверждают, что зарплаты им хватает только на еду. 

Как предает «Фокус», по словам полицейских, руководство правоохранительного органа не реагирует на жалобы подчиненных по этому поводу. Об этом свидетельствуют сообщения, опубликованные в Telegram-группе «Спілка працівників Національної поліції».

Пользователь под ником Batmen опубликовал в этой группе ряд сообщений с жалобами на условия труда, которые, по его словам, присылают действующие сотрудники полиции.

Правоохранители недовольны безосновательным лишением их премий и что фактическая зарплата полицейского составляет около 13 тысяч гривен. При этом сотрудникам полиции приходится из своего кармана оплачивать топливо для автомобилей, которые используются во …

Далее
Що буде з цінами на харчі в Україні? Як золотий газ перетворився на золотий батон Актуально Аналитика В Украине Новости 

Що буде з цінами на харчі в Україні? Як золотий газ перетворився на золотий батон

Продуктові чеки? В Україні? Як у США? У новому році така можливість вже не виглядає неймовірною.

Рекордні ціни на енергоносії 2021 року перетворюються на рекордні ціни на харчі у 2022.

Від кінця минулого року виробники харчів — хліба, молока, м’яса, яєць — говорять про суттєве згортання виробництва, а то й зупинку підприємств.

Нинішні ціни на газ виявилися для них непосильними. А якщо закласти ці ціни у вартість продукції, вона стане непосильною для більшості покупців, усвідомлюють виробники.

Уряд каже, що розв’язав проблему, коли в останні дні старого року зобов’язав приватні компанії продавати частину газу виробникам «соціально важливих» харчів за регульованою ціною …

Далее