Вы здесь
Зеленский планирует переименовать партию «Слуга народа» В Украине Новости 

Зеленский планирует переименовать партию «Слуга народа»

Об этом стало известно близкому окружению президента.

В самый канун нового, 2022 года президент Украины Владимир Зеленский решил, что партию «Слуга народа» необходимо переименовать.

Журналисты узнали, благодаря близкому окружению главы государства, о том, что переименование президентской партии случится перед выборами в Верховную Раду Украины, пишет strana.

Источник утверждает, что Зеленский хочет сменить бренд при этом используя в его названии собственную фамилию. Поэтому, вполне вероятно, что уже в 2022-м, наступившем году «Слуга народа» будет называться «партией Зеленского».

По словам источника, идея созрела у президента в связи с результатами социологических опросов, показывающих, что рейтинг главы государства существенно выше, чем у партии …

Далее
Україна закрила порти для російських кораблів Актуально В Украине Новости 

Україна закрила порти для російських кораблів

Україна закрила російським суднам доступ у свої внутрішні води. Закон набув чинності з 1 січня 2022 року.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на сайт Ради.

Відповідно до закону, кораблям під прапором держави-агресора заборонено перевозити пасажирів і вантажі в міжнародних рейсах між річковими портами.

Ця ж заборона введена відносно каботажних вантажних рейсів у внутрішніх водах України. Також забороняється реєстрація в Державному судновому реєстрі України плавзасобів росіян.

Реакція Росії

Раніше представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що Україна нібито готується до «силового вирішення проблеми Донбасу». Те само заявив президент РФ Володимир Путін.…

Далее
У новорічному зверненні Зеленський назвав свою головну ціль на посаді В Украине Новости 

У новорічному зверненні Зеленський назвав свою головну ціль на посаді

Президент сподівається, що в України будуть нормальні сусіди, які не ходитимуть «зі зброєю і без стуку».

Головною ціллю на посаді президента України Володимир Зеленський назвав завершення війни на Донбасі.

Про це глава держави сказав у новорічному відеозверненні.

«І, на жаль, ми поки що не закінчили війну на сході нашої держави. І це моя головна ціль. Саме тому я говорю «поки що», тому що наступний рік він точно буде кращим. Я впевнений в цьому. Головне, щоб всі ви, всі ми були живі й здорові. І збиралися ось так за одним столом усією родиною, щоб поруч були всі, кого ти …

Далее
В Одессе продавцы выбросили на улицы сотни непроданных елок (фото) Актуально Бизнес В Украине Новости 

В Одессе продавцы выбросили на улицы сотни непроданных елок (фото)

В Одессе после Нового года сотни елок оказались заброшенными на тротуарах. Все из-за того, что продавцы не смогли продать их накануне праздников.

Об этом пишет «Думская».

Так, вместо того, что сдать новогодних красавиц в специальные пункты сбора, продавцы просто бросить их на тротуарах, где продавали.

Досадная ситуация сложилась даже несмотря на то, что в мэрии предупреждали, что с 1 января заработают площадки для сбора новогодних елок. Всего таких пунктов более 10 по всему городу.

Елочных свалок образовали на Мечникова, Сегедской и в других районах города. Коммунальщики погрузили елки на грузовики и вывезли в пункты сбора.

Кроме того, в департаменте …

Далее
Зеленський розповів, кому підвищать зарплати, а кого забезпечать житлом В Украине Новости 

Зеленський розповів, кому підвищать зарплати, а кого забезпечать житлом

2022 року власне житло матимуть «всі ветерани війни на Донбасі, а одразу за ними — всі наші військові».

У новорічному відеозверненні президент України Володимир Зеленський нагадав про збільшення вдвічі зарплат медичним працівникам вже від 1 січня 2022-го. Висловив сподівання, що за рік настільки підвищать оплату праці й учителям.

«І нарешті у нас нормальна зарплата», — змогли сказати наші лікарі. У новому році вона зросте вдвічі. Це ще не та сума, якою можна пишатися. Але вже не та, за яку дуже соромно. Дуже. Ми не можемо, на жаль, сказати цього року те ж саме про наших вчителів. І це мій біль. Я …

Далее