Вы здесь
«В аеропорту Порошенка зустрінуть автоматники і відправлять у СІЗО»: Екс-глава ГПУ Луценко розповів, про план Зеленського на час поверненні п’ятого президента в Україну В Украине Новости 

«В аеропорту Порошенка зустрінуть автоматники і відправлять у СІЗО»: Екс-глава ГПУ Луценко розповів, про план Зеленського на час поверненні п’ятого президента в Україну

Ситуацію з підозрою п’ятого президента Петра Порошенка у держзраді можуть використати для того, щоб конфіскувати всі його активи та розгромити головну опозиційну проукраїнську партію та фракцію у парламенті. Про це сказав в ефірі програми «Дежурні країною» на телеканалі «Україна 24» екс-генеральний прокурор України Юрій Луценко, зазначають Патріоти України.

Політик переконаний, що коли Порошенко повернеться до України після закордонної поїздки, його відправлять до СІЗО, а потім у суді колишньому президентові оберуть запобіжний захід.

«Якщо я правильно аналізую, то влада має такий план. По-перше, вони дочекалися, коли Порошенко матиме закордонний візит. Спробували йому в цей день вручити повістку. Після цього заявили, …

Далее
«Россия планирует серьезные военные действия»: Госдеп советует американцам не ехать в Украину Актуально В мире В России В США В Украине Новости 

«Россия планирует серьезные военные действия»: Госдеп советует американцам не ехать в Украину

Из-за угрозы со стороны России и COVID-19 Госдеп США советует американцам не путешествовать по Украине и предупреждает о возможной сложности работы посольства страны в Киеве.

Источник: сайт Госдепа               

Дословно: «Граждане США должны быть проинформированы о сообщениях, что Россия планирует серьезные военные действия против Украины.

Напоминаем гражданам США, что условия безопасности, в частности вдоль границ Украины, в оккупированном Россией Крыму, и в контролируемой Россией восточной Украине, непрогнозируемы и могут быстро ухудшиться.

Граждане США, решившие поехать в Украину, должны знать, что военные действия России на территории Украины серьезно повлияют на способность посольства США оказывать консульские услуги, включая помощь гражданам …

Далее
Модель з 600 тату і блакитним волоссям показала себе до шокуючої трансформації В мире Новости 

Модель з 600 тату і блакитним волоссям показала себе до шокуючої трансформації

Модель з Австралії Ембер Люк прославилася завдяки своїм татуюванням – на всьому тілі в неї понад 600 перманентних малюнків. Крім цього, дівчина перефарбувала волосся в блакитний колір, розрізала язик на дві частини та нанесла на очі чорнило. Усі ці процедури з трансформацією зовнішності зібрали навколо моделі велику аудиторію, переважна частина якої називає Люк «потворою». Негативні коментарі посилилися, коли Ембер показала себе до пластики й тату.

26-річна блогерка колись була милою білявкою з гарним тілом та приємною зовнішністю, проте зараз у соцмережах її називають «потворною» та «неприємною», повідомляє DailyStar. Сама дівчина не вважає себе негарною. Вона планує наносити тату …

Далее
Членство України в НАТО підтримують 54% українців – опитування В Украине Новости 

Членство України в НАТО підтримують 54% українців – опитування

Центр аналізу та соціологічних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту (МРІ) в Україні оприлюднив результати опитування, яке показує, що більшість населення підтримує вступ України до НАТО, а також Європейського союзу.

«Навіть перед обличчям російської військової агресії українці продовжують підтримувати членство в НАТО та ЄС, – сказав Стівен Нікс, регіональний директор МРІ у Євразійському регіоні. – Приєднання України до спільноти розвинених демократій допоможе зміцнити економічні можливості країни та посилити захист від зовнішніх загроз».

Так, підтримка вступу України до НАТО становить 54%.

Водночас вступ України до міжнародного економічного союзу підтримують 58% українців, 21% – за Митний союз з Росією, Білоруссю та Казахстаном, йдеться …

Далее
Стало известно, когда украинцев начнут отключать от света Актуально В Украине Новости 

Стало известно, когда украинцев начнут отключать от света

Украинцам рассказали, когда в их домах могут отключать свет

На тепловых электростанциях Украины отмечается нехватка угля. Из-за этого энергетическая отрасль находится на пороге коллапса.

Украинцам рассказали, когда в их домах могут отключать свет.

В Украине сейчас работает 14 атомных энергоблоков из 15 имеющихся. При этом, если от постоянной нагрузки они начнут выходить из строя, веерных отключений света не избежать.

В случае выхода из строя одного агрегата, недостаток электричества покроет резервный один 15-й блок. Но если не смогут работать два энергоблока, то один резервный уже не справится.

Есть опасения, что этой зимой из-за аварий на сетях, украинцы могут остаться без света …

Далее