Вы здесь

«В аеропорту Порошенка зустрінуть автоматники і відправлять у СІЗО»: Екс-глава ГПУ Луценко розповів, про план Зеленського на час поверненні п’ятого президента в Україну

Ситуацію з підозрою п’ятого президента Петра Порошенка у держзраді можуть використати для того, щоб конфіскувати всі його активи та розгромити головну опозиційну проукраїнську партію та фракцію у парламенті. Про це сказав в ефірі програми «Дежурні країною» на телеканалі «Україна 24» екс-генеральний прокурор України Юрій Луценко, зазначають Патріоти України.

Політик переконаний, що коли Порошенко повернеться до України після закордонної поїздки, його відправлять до СІЗО, а потім у суді колишньому президентові оберуть запобіжний захід.

«Якщо я правильно аналізую, то влада має такий план. По-перше, вони дочекалися, коли Порошенко матиме закордонний візит. Спробували йому в цей день вручити повістку. Після цього заявили, що він втік від них. Тепер, коли він повернеться його зустрінуть в аеропорту автоматники, тому, що він нібито буде в українському розшуку», – розповів екс-генпрокурор.

На думку Луценка, чинна влада боїться не тільки Петра Порошенка, а й його політичну силу, яка, як свідчать соцопитування, набагато популярніша за політсилу чинного президента.

«І влада думає, що достатньо перекрити їй (партії «Європейська солідарність»,-ред) фінансовий кисень і вона помре, як 100 тисяч українців померли без кисню та ліків від коронавірусу».

Цього не станеться тому, що Євролідарність – партія ідеологічно-мотивованих людей, які і без фінансування організаційної діяльності підтримуватимуть курс Петра Порошенка. Я це впевнений».

При цьому ситуація з колишнім президентом негативно позначиться на іміджі України, упевнений Юрій Луценко.

«У топку цієї запланованої дії потрапить імідж країни. Ніхто не захоче зв’язуватися з країною, в якій щодо колишнього президента може бути таке правове та політичне беззаконня».


Рекомендуем: