Вы здесь
Что предсказывала Ванга на 2022 год: от нашествия саранчи до смертельной болезни В мире В Украине Новости 

Что предсказывала Ванга на 2022 год: от нашествия саранчи до смертельной болезни

Ванга, жительница Болгарии, которая прослыла знаменитой провидицей, в течение своей жизни сделала немало предсказаний. Некоторые из них были довольно пугающими.

Среди сбывшихся пророчеств Ванги называют смерть Сталина, крушение подводной лодки «Курск», а также теракт 11 сентября в Нью-Йорке. О том, что ясновидящая предсказывала на 2022 год, рассказывает издание LADBible. Стихийные бедствия

Ванга неоднократно предсказывала изменения климата. В 2022 году, согласно ее прогнозам, часть Азии и Австралия пострадают от мощных наводнений.

Ванга предсказывала, что в 2022 году вырастет количество людей с зависимостью от своих гаджетов

Новый смертельный вирус

Согласно одному из пророчеств Ванги, в 2022 году ученые найдут в Сибири смертельный вирус, который сейчас находится в замороженном состоянии.

Учитывая тот факт, что в 2014 году …

Далее
Порошенко у другому турі обходить Зеленського, — соціологія Актуально Аналитика В Украине Новости 

Порошенко у другому турі обходить Зеленського, — соціологія

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, у першому турі Володимир Зеленський отримав би 17,5% від усіх опитаних або 24% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. За Петра Порошенка готові голосувати відповідно 11% і 16% опитаних.

Петро Порошенко у другому турі президентських виборів перемагає Володимира Зеленського. Такі дані оприлюднили соціологи під час прес-конференції «Новорічні сподівання і несподіванки: з якими почуттями і думками українці проводжають старий і зустрічають Новий рік». Організатором дослідження є Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Центром Разумкова.

У другому турі П.Порошенко обходить В. Зеленського. За Петра Порошенка готові голосувати 50,1% голосів …

Далее
Бажано зібрати «тривожну валізу». У разі нападу Росії на Київ пролунають сирени, буде оголошення по радіо — Крищенко Актуально В Украине Новости Полезное Разное Школа выживания 

Бажано зібрати «тривожну валізу». У разі нападу Росії на Київ пролунають сирени, буде оголошення по радіо — Крищенко

Заступник голови КМДА Андрій Крищенко заявив, що у разі нападу Росії на Київ прозвучать сирени, буде оголошення по радіо, а також прийде повідомлення на телефон.

Про це повідомляє Главком.«Залунають сирени, буде оголошення по радіо. Якщо працюватиме мобільний зв’язок, то надійде повідомлення телефоном. Ще будуть пропрацьовуватися питання евакуації, але я їх зараз не можу висвітлювати», — сказав він.

За його словами, будь-яка держава, опинившись у надзвичайній ситуації, одразу все зробити не зможе.

«Буде порушено багато звичних зв’язків, умов роботи. Ви ж не забувайте, що в міській владі теж працюють люди, в яких є сім’ї, і незрозуміло, хто як буде себе поводити. Але є алгоритми, …

Далее
Уряд збільшив штрафи за незаконні заготівлю сіна, випасання худоби, збирання грибів та ягід Актуально В Украине Новости 

Уряд збільшив штрафи за незаконні заготівлю сіна, випасання худоби, збирання грибів та ягід

Постанова стосується винятково територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Кабінет міністрів збільшив розмір штрафів за заподіяну шкоду природно-заповідному фонду. Урядовці переглянули суми, що діяли до цього від 2013 року. Відтепер розмір шкоди збільшується у 10 разів та щорічно буде індексуватися.

Про це інформує Урядовий портал.

«За цей час індекс інфляції зріс на понад 300%. Тож логічно, що такси потрібно було переглядати», — зазначають у Кабміні.

За словами урядовців, браконьєри, сплативши мізерний штраф, отримували значно більший прибуток від незаконно виловленої риби чи, наприклад, від зрубленої деревини.

Тепер порушники  природоохоронного законодавства на заповідних територіях будуть сплачувати більші штрафи за:

  • рубання,
Далее
Зеленський продовжує лідирувати у президентському рейтингу — опитування Актуально Аналитика В Украине Новости 

Зеленський продовжує лідирувати у президентському рейтингу — опитування

На другому місці Порошенко.

Чинний глава держави Володимир Зеленський залишається лідером електоральних симпатій українців.

Про це свідчать дані загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова 17-22 грудня 2021 року.

Перший тур президентських виборів

Так, якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримав би саме Зеленський (17,5% усіх опитаних або 24% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме).

На другому місці експрезидент Петро Порошенко. За нього мають намір проголосувати відповідно 11% і 16% опитаних, за Юлію Тимошенко ˗ відповідно 8% і 10%, за Юрія Бойка − відповідно …

Далее