Вы здесь
К «красному» уровню эпидопасности приближаются четыре области – Ляшко В Украине Новости 

К «красному» уровню эпидопасности приближаются четыре области – Ляшко

Глава Министерства здравоохранения Виктор Ляшко сообщил, что Черновицкая, Тернопольская, Волынская и Закарпатская области движутся в направлении «красного» уровня эпидемической опасности.

Источник: Ляшко в интервью «Слово і діло«

Детали: «Сейчас движется в направлении красного уровня эпидемической опасности Черновицкая область, затем идет Тернопольская, Волынская, Закарпатская … То есть мы опять видим западную Украину. Хотя в абсолютных цифрах большие цифры в Киеве, в Харькове, но в расчете на 100 000 населения все-таки западная Украина страдает больше. И загруженность коек там больше, и загруженность коек с кислородом — больше.

Если мы увидим, что будет угроза сверхнагрузки на систему здравоохранения, тогда …

Далее
Померла учасниця шоу «МастерШеф» Стелла Клименко: їй було всього 30 років В Украине Новости 

Померла учасниця шоу «МастерШеф» Стелла Клименко: їй було всього 30 років

Стелла Клименко померла в понеділок, 13 вересня. Учасниці шоу «МастерШеф. Професіонали-3» було всього 30 років. За словами рідних, у дівчини зупинилося серце і це не пов’язано з коронавірусом.

Про трагічну новину розповів друг кулінара Микола Люлько в Instagram, який також брав участь з нею на проєкті.

«Стелла дівчинка, вічна пам’ять тобі дорога! Вчора батьки, друзі, колеги і я позбулися дорогого нам людини. Ти була мені хорошим другом! Ти була прекрасною колегою. Ти наша запальничка. Ми з тобою пройшли багато! За плечима у нас не один день на кухні, сотні крутих страв, багато майстер класів і дуже нелегкий проєкт», — …

Далее
Скільки потрібно працювати в Україні, щоб купити новий iPhone 13: результати дослідження Актуально Аналитика В Украине Новости 

Скільки потрібно працювати в Україні, щоб купити новий iPhone 13: результати дослідження

Серед країн швидше за всіх на iPhone 13 Pro зароблять жителі Швейцарії. На це їм буде потрібно лише 4,4 дня. Українцям, з урахуванням середньої зарплати за липень у 14 345 грн (дані Держстату), доведеться відпрацювати для придбання гаджета приблизно 56 днів, але водночас не витрачаючи грошей ні на що інше.

Для порівняння, в США громадянин може дозволити собі такий iPhone, відпрацювавши 5,9 дня, австралієць і люксембуржець – 6,4 дня. Про це повідомляє Picodi.

Найгірші результати має Туреччина, де iPhone 13 Pro можна купити аж через 92,5 днів роботи. А жителі Філіппін і Бразилії мають відпрацювати 90,2 …

Далее
Уряд наступного року планує підвищити «мінімалку» у жовтні на 200 гривень В Украине Новости 

Уряд наступного року планує підвищити «мінімалку» у жовтні на 200 гривень

У 2022 році планують підвищити мінімальну зарплату аж з жовтня — до 6700 грн на місяць, у грудні цього року мінімальна зарплата має вирости до 6500 грн, такою вона залишиться і з 1 січня наступного року.

Це передбачено у проєкті держбюджету-2022, йдеться у статті Економічної правди.

«Незважаючи на суцільний оптимізм, в Міністерстві фінансів не стали закладати суттєвого зростання соціальних стандартів. У грудні цього року мінімальна зарплата має вирости до 6500 грн. Такою вона залишиться і з 1 січня наступного року. Підвищити мінімалку планують аж з жовтня 2022 року — до 6700 грн на місяць», — йдеться у матеріалі.

 

Водночас прожитковий мінімум …

Далее
Медленная и мучительная смерть: за ночь жестоко убили 1500 дельфинов. ФОТО Актуально В мире Новости 

Медленная и мучительная смерть: за ночь жестоко убили 1500 дельфинов. ФОТО

Это крупнейшая охота на дельфинов не только на островах, где разрешен китобойный промысел, но и во всем мире

На Фарерских островах (автономный регион Дании) охотники  убили 1428 белобоких дельфинов в ночное время суток.

По информации природоохранной организации Sea Shepherd, охотники с помощью скоростных катеров и гидроциклов за несколько часов загнали  стаю дельфинов к пляжу в деревне Скалафьордур и жестоко убили почти всех. Это крупнейшая охота  не только на островах, где разрешен китобойный промысел, но и во всем мире, передает korrespondent.net.

В организации напомнили, что до этого самым массовым считалось убийство 1200 обыкновенных гринд, или черных дельфинов, в 1940 году.

Зоозащитники утверждают, что …

Далее