Вы здесь
Экономят на детях: украинцы жалуются на «золотое» питание в школах В Украине Новости 

Экономят на детях: украинцы жалуются на «золотое» питание в школах

В школах Украины введены новые нормы питания, и установлен переходный период внедрения новшеств в столовых учебных заведений до конца текущего года. Родители учеников из разных городов поделились впечатлениями о меню и ценах, а также указали на серьезные «фейлы» реформы — в частности, необоснованно высокую стоимость блюд, и далеко не всегда аппетитных.

Об этом свидетельствуют публикации в Facebook-группе «Батьки SOS«.

Что говорят родители учеников о новом питании в школах

  • Винница, школа №3. Омерзительное бутербродное питания
  • Днепр, никаких изменений! Сегодня рис с зеленым горошком и морковью, и омлет с морковью, не вкусно и даже пробовать не хочет. Если гречка с
Далее
Сало, 50 грам і легкий секс: Поплавський розкрив секрет довголіття В Украине Видео Новости 

Сало, 50 грам і легкий секс: Поплавський розкрив секрет довголіття

Народному артисту України Михайлу Поплавському вже 71, але він не перестає дивувати своєю активністю. Наприклад, зараз шоумен підкорює молодіжні соцмережі: знімає відео для Tik-Tok та має майже чотири мільйони підписників в Instagram.

Як йому вдається тримати себе у тонусі в такому поважному віці? Про це Поплавський повідав у інтерв’ю програмі «Викриття», розповівши також й подробиці особистого життя і секрети довголіття.

Так, журналістам каналу LIVE «співаючий ректор» зізнався, що його серце зараз зайняте, він вже два роки закоханий і живе зі своєю обраницею. І саме ця жінка навіть спонукала Поплавського перейти на здоровий спосіб життя.

Сало, 50 грам і легкий секс: Поплавський розкрив секрет довголіття

Михайло Поплавський (фото: instagram.com/poplavskiy_michail)

Звісно, не …

Далее
Патріот, котрий облив зеленкою Порошенка, розповів на загал про переслідування та погрози. ВІДЕО В Украине Видео Новости 

Патріот, котрий облив зеленкою Порошенка, розповів на загал про переслідування та погрози. ВІДЕО

Система знищує патріотів. Ілля Пустовгар записав відеозвернення, аби убезпечити себе від переслідувань, що загрожують його життю

На Facebook сторінці Іллі Пустовгара з’явився допис та відеозвернення, у якому патріот із Чернігівщини розповів про те, що зараз відбувається у його житті, а саме: маніпуляції, погрози та переслідування з боку так званих «спецслужб».

Ілля звертається до українського народу із застереженням щодо виявлення власної громадянської позиції, адже, на його думку,  колишній Президент Порошенко не розуміє поняття демократії і використовує «спецслужби» для боротьби із тими, хто виступає проти нього. А також просить захисту для себе та своїх близьких у правоохоронних органів.

Джерело

Далее
Россия построит в Крыму новый курортный город В России В Украине Новости 

Россия построит в Крыму новый курортный город

Оккупационные власти Крыма заявили о строительстве нового города на западном побережье полуострова.  Об этом в интервью YouTube-проекту «На крючке» сказал «вице-премьер» Крыма Евгений Кабанов. «Чиновник» уточнил, город будет построен между Севастополем и Евпаторией, а при его строительстве будут учтены современные урбанистические тенденции.  Кабанов анонсировал презентацию проекта, во время которой станут известны сроки, финансовые затраты, а также процент государственного и частного вклада в этот проект.   

Источник

Далее
Данілов пропонує перевести українську на латиницю і зробити англійську обов’язковою В Украине Новости 

Данілов пропонує перевести українську на латиницю і зробити англійську обов’язковою

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов пропонує перевести українську мову з кирилиці на латиницю і зробити англійську обов’язковою, починаючи з дитячого садочка. Про це він заявив в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Я за. Я вважаю, що це буде одна з фундаментальних речей, що нам треба позбавитися кирилиці і перейти на латиницю», — зазначив він.

Він також виступив за двомовність в країні.

«Я за дві мови в нашій країні. Англійська мова має бути обов’язкова. Тому що, якщо ми кажемо про цивілізований світ, то англійська мова — це мова цивілізованого спілкування», — вважає секретар РНБО.

«І ми маємо розуміти, що …

Далее