Вы здесь
Оливкова олія, яку продають в Україні, виготовлена із соняшникової! Українцям розповіли про масштаби фальсифікації В Украине Новости 

Оливкова олія, яку продають в Україні, виготовлена із соняшникової! Українцям розповіли про масштаби фальсифікації

Оливкова олія, яку продають на ринках в Україні, здебільшого — фальсифікат. А в деяких випадках — ще й небезпечний фальсифікат,адже ніхто не знає, яку «хімію» можуть містити її добавки, передають Патріоти України.

Таку неприємну звістку повідомив українцям виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов у коментарі, який він дав одному з українських ЗМІ. У кращому випадку, покупців обманюють щодо якості оливкової олії. «Наприклад, коли пишуть Extra Virgin Oil, за фактом це звичайна оливкова олія», — говорить Несміянов.

Однак це ще півбіди, коли брешуть тільки про якість олії. У більшості випадків фальсифікують і її хімічний склад. За словами експерта, саме …

Далее
Держдеп США відніс росіян до «бездомних національностей» В мире В России В США Новости 

Держдеп США відніс росіян до «бездомних національностей»

Держдеп вніс росіян, які хочуть оформити візу в США, в категорію громадян «бездомних національностей».

Джерелодокумент Держдепартаменту США, що містить інструкції для заявників на візу

Деталі: До «бездомних національностей» (Homeless Nationalities) американська влада відносить людей з тих країн, у яких у Штатів немає свого консульського представництва, або з тих, де склалася нестабільна політична обстановка, через яку дипломати США не можуть виконувати свої функції.

В американському переліку «бездомних», крім Росії, знаходяться Куба, Ерітрея, Іран, Лівія, Сомалі, Південний Судан, Сирія, Венесуела і Ємен.

Документ містить інструкцію для росіян – в разі запиту американської візи їм слід звернутися в посольство США …

Далее
ДТП с Зайцевой — 4 года: виновница ведет себя, как будто готовится выйти на свободу В Украине Новости 

ДТП с Зайцевой — 4 года: виновница ведет себя, как будто готовится выйти на свободу

Виновница ДТП ведет себя, как будто готовится выйти на свободу

18 октября исполнилось четыре года со дня трагического ДТП в Харькове с участием Елены Зайцевой, в котором погибли пять человек. С сентября 2019 года наказание она отбывает в Днепропетровской области – в Покровском исправительном центре №79, пишет Сегодня.

Специально или нет, но в тюрьме Зайцева ведет себя так, как осужденные, готовящиеся выйти на свободу досрочно – без нарушений порядка, читает книги, участвует в культурно-массовых мероприятиях и работает в одном из цехов.

Информированный источник в Государственной уголовно-исполнительной службе рассказал, что Зайцева долгое время «ведет себя образцово».

«Читает книги просто запоем, …

Далее
В Раде просят санкции для кондитерской фабрики «Рошен» Порошенко В Украине Новости 

В Раде просят санкции для кондитерской фабрики «Рошен» Порошенко

Фабрику «Рошен» заподозрили в уплате налогов в бюджет России

Верховная Рада большинством голосов проголосовала за обращение к президенту Украины Владимиру Зеленскому с предложением о введении санкций против предприятий кондитерской корпорации «Рошен», принадлежащей пятому президенту Украины Петру Порошенко.

Об этом сообщается на сайте парламента, пишет Сегодня.

Причина санкций

Инициатор введения санкций против кондитерской корпорации – народный депутат Владлен Неклюдов (член фракции «Слуга народа»). Он считает, что недопустимо, чтобы на территории Украины спокойно работало предприятие, которые осуществляет отчисления в бюджет России.

«Сегодня организовал и вместе с коллегой Георгием Мазурашу брифинг о деятельности корпорации «Рошен», которая ведет свой грязный бизнес в России, …

Далее
Податкова контролюватиме доходи українців: що відомо В Украине Новости 

Податкова контролюватиме доходи українців: що відомо

На недобросовісних громадян чекає покарання.

Податкова контролюватиме доходи українців: такі методи вже запрацюють від 2022 року.

Відомство буде перевіряти, чи не отримуєте ви зарплатню в «конвертах». Служба буде надавати запити в банки з приводу фінансових операцій. В окремих випадках фінансова установа сама може звернутися до поліції, якщо побачить грошові маніпуляції клієнта.

Саме тому перед тим, як захочеться купити щось дороге, наприклад, квартиру потрібно буде пояснити податковій — звідки у вас ці гроші.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила законопроєкт про віртуальні активи, що передбачає законодавче врегулювання ринку цифрових активів. «За» проголосувало 276 депутатів. Закон дозволить запустити ринок віртуальних активів …

Далее