Вы здесь

Яценюк разом з родиною покинув Україну: готується до найгіршого

Екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і його сім’я виїхала з країни. Про це повідомляє телеграм-канал «Запрещённая Украина». За даними видання, громадянство США отримали дві дочки, сестра і батьки політика. 

Про втечу колишнього прем’єра Арсенія Яценюка і його сім’ї з країни повідомили ЗМІ. І хоч Яценюк засекретив дані про себе, проте це не зупинило небайдужих українців. А правда таки виплила.

Також стало відомо про друге громадянство дружини колишнього прем’єр-міністра. Як стверджує видання, вона є громадянкою Вануату. Громадянство цієї ж тихоокеанського держави отримав і Яценюк. Elise Journal відзначає, що всю інформацію про себе Яценюк засекретив, проте видання припускає, що політик також втік з країни.

Яценюк відомий тим, що ініціював зведення так званої «стіни Яценюка», на яку Держприкордонслужба України витратила вже 1,3 млрд гривень ($48,6 млн). Проект допоміг корупціонерам набити свої кишені бюджетними коштами.

Варто зазначити, що в кінці травня партія «Народний фронт», одним з лідерів якої є екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, заявила, що продовжить працювати і відстоювати свої цінності незалежно від результатів дострокових парламентських виборів. Хто конкретно з представників партії піде на вибори у Верховну раду, ще невідомо. Втім вже відомо, що лідер партії Арсеній Яценюк за мажоритарною схемою балотуватися точно не буде.

Источник


Рекомендуем: