Вы здесь

Поради Порошенка Кварталу 95 розбилися об липецькі цукерки Roshen: «Когнітивний дисонанс»

Блогер Максим Бужанський прокоментував скандальний випадколишнього президента Петра Порошенка у бік Володимира Зеленського під час з’їзду оновленої партії «Європейська солідарність».

Відповідною публікацією він поділився у своєму  Telegram-каналі.

«Відвідав телеграм Петра Олексійовича. Подивився полум’яну промову зі з’їзду, в якій він радить Кварталу продавати в РФ фільми українською, щоб росіяни вчили нашу мову. Прекрасна ідея, не розумію тільки, чому він робив свої цукерки на Липецької фабриці з написами російською, а не українською мовою. Когнітивний дисонанс», — написав Бужанський.

Варто нагадати, що жодні заборони чи арешти майна в Росії для Roshen не працюють, хоча колишній український президент стверджував, що Путін повністю заблокував його російський бізнес.

Журналісти відзначають, що у 2018 році частина вартісного обладнання з липецької фабрики Roshen було безперешкодно демонтовано, провезено по території Росії та завезено до України. Всього йдеться про техніку вартістю не менше десяти мільйонів гривень

З одного боку Порошенко заявляв про тотальні арешти його російського бізнесу Кремлем, а з іншого боку, значну кількість обладнання Москва дозволили спокійно забрати й вивезти до України.

Джерело


Рекомендуем: