Вы здесь

«Тебе звільнять»: Разумков пройшовся по головних розумниках у Раді — «більше не проканає»

Політтехнолог Дмитро Разумков зробив гучну заяву в ефірі телеканалу «112.Україна». Політик повідомив про підготовку законопроекту щодо відкликання нардепів, а також анонсував скорочення кількості обранців народу.

Лідер партії президента Зеленського «Слуга народу» висловив сподівання, що в Раді таки знайдуть голоси для ухвалення цього рішення.

До того ж глава політсили наголосив, що готовий підтримати озвучену в ефірі тезу про те, що «якщо ти не ходиш на роботу — тебе звільнять». Таким чином і робота парламенту залишиться колишньою в разі скорочення числа нардепів, і витрати на утримання депутатського корпусу знизяться. Як-то кажуть і коза ціла, і вовки ситі.

«Коли у нас обиралося 450 депутатів, у нас на той час країна була набагато більша за населенням. Але сьогодні ми розуміємо, що багато хто виїхав, багатьох уже просто немає. І, швидше за все, і такої кількості народних депутатів може не бути, можна і трохи менше … Турбує те, яка кількість депутатів ходить на цю роботу», — зазначив Разумков.

Джерело


Рекомендуем: