Вы здесь

Журналіст 1+1 показав, як Порошенко тікає від питань: репортера закрили у готелі

Президент України Петро Порошенко напередодні офіційної зустрічі із американськими партнерами відмовився спілкуватися із журналістом. Відповідний ролик на своєму каналі опублікував блогер Олександр Дубинський.

«Вчора в столичному готелі Hilton проходила зустріч членів Американської торгової палати, на якій був присутній президент Порошенко. У Taras Seredych було до нього питання з приводу створених його штабом мереж для підкупу виборців. Однак охорона Гелетея тупо заблокувала знімальну групу і тримала двері готелю, поки мерседес Порошенка не поїхав. Оцініть. Можна, до речі, потім зарахувати 12-м замахом …», — іронізує Дубинський в коментарі до відео.

Можна помітити, що охорона гаранта спрацювала і правда на диво швидко: знімальну групу почали відтісняти подалі. Всі спроби прорватися до Порошенка, або хоча б наставити мікрофон поближче, закінчилися нічим.

Журналіст згодом «здався», підійшов до центрального виходу і відверто заявив, що на його думку, президент просто втік від питань «1+1», котрі йому не сподобалися. Кореспондента, як бачимо, просто закрили у готелі. 

Дивіться: Порошенко тікає від журналістів

Цікаво, що це не перша ситуація – у мережі є відео, де Порошенко практично вибив телефон у блогера, котрий також питав його майже те саме:

Дивіться: зустріч із Порошенком

Нагадаємо, експерти заявили, що українці можуть втратити Томос про автокефалію. Причиною цього є те, що при входженні на посаду глави Православної церкви України не було делегацій Помісних Церков. Офіційно вони не визнали автокефалію. 

Джерело: «Знай.ua»


Рекомендуем: