Вы здесь

Зеленський дозволив громадянам України лікуватися у «Феофанії»

Главою держави Володимиром Зеленським підписано указ, спрямований на забезпечення доступності громадян до медичної допомоги, яку надають співробітники клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами. Відповідна інформація опублікована на офіційному сайті президента. Так, у відповідності до Кабінет міністрів і Державне управління справами повинні «у тримісячний термін вжити заходів, необхідних для забезпечення доступності для громадян сучасних методів діагностики і лікування, високоспеціалізованої медичної допомоги, що надається клінічною лікарнею «Феофанія» Державного управління справами». Зауважимо, що указ стає чинним з дня, який є наступним за днем його опублікування.

Варто нагадати, що 13 січня Зеленський схвалив проект закону №2428 про пільговий період для перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у казенні та комунальні некомерційні підприємства. Тривалість пільгового періоду продовжено до 31 грудня 2020 року.

Окрім того, відомо, що з 1 квітня поточного року в Україні почне працювати програма медичних гарантій для населення. У Кабміні заявили, що програма медичних гарантій буде діяти для всіх видів допомоги, а точніше, первинної, спеціалізованої, високоспеціалізованої, екстреної, паліативної, медичної реабілітації та реімбурсації ліків.

Джерело: https://replyua.net/

Рекомендуем: