Володимир Цибулько. Для Шефіра Зеленський — це просто верстат по друкуванню грошей

Насправді Зеленський прийшовши до влади почав руйнувати державу, і продовжує кожним своїх управлінським рішенням доруйновувати. Тому Шефіру нема чого сказати

Вчора перший помічник президента Сергій Шефіру уникнув відповіді стосовно офшорного скандалу. З явно незадоволеним виглядом він заявив, що «Квартал 95» – «один з найбільших платників податків в медіабізнесі”. Політолог Володимир Цибулько вважає, що Шефір, Зеленський і їхній патрон Коломойський живуть у форматі паралельних світів.

– Як ви вважаєте, варто було б Зеленському та його “Кварталу” закрити всі офшори повернути гроші в Україну і заплатити з них 5% податків згідно із законом про амністію?

– Тут перше питання — для чого вони цей закон приймали? А вони приймали цей закон для того, щоб створити димову завісу, як врешті приймали закон про імпічмент, закон про референдум — закони, які діяти ніколи не будуть. До речі, і останній закон про олігархів — це із серії, щоб при зйомках фільму про олігархів жоден олігарх не постраждав. Тому Шефір, Зеленський і їхній патрон Коломойський живуть у форматі паралельних світів, що тут посполиті, тупе населення, його треба обібрати, і ми такі просунуті, такі технологічні, мудрі і маємо право це населення оббирати.

Насправді Зеленський прийшовши до влади почав руйнувати державу, і продовжує кожним своїх управлінським доруйновувати. Тому Шефіру нема чого сказати, тому що він вважає себе молодшим маніпулятором з Зеленським, молодшим від Коломойського. Для Шефіра Зеленський — це просто верстат по друкуванню грошей, і не більше.

Джерело

Схожі новини