Вы здесь

Власника «Токіо Стар» у закритій труні несли на руках люди в білому: кадри прощання в Одесі

В Одесі поховали власника згорілого готелю «Токіо Стар» Вадима Чорного, який помер від ковід

Прощання з бізнесменом проходило в п’ятницю, 11 грудня на 3-му єврейському кладовищі, яке розташоване на вулиці хімічній, пише місцеве видання «Думська».

Відомо, що Вадим Чорний помер у столичній лікарні через ускладнення, спричинені коронавірусною інфекцією. Йому було 48 років.

За даними ЗМІ, він перебував на лікуванні в елітній київській клініці «Феофанія». Протягом трьох тижнів перебував на апараті штучної вентиляції легенів. Останні 10 днів був у комі.

Зазначимо, що сам підприємець не сприймав підступну хворобу серйозно.

Так, ще два місяці тому власник одеських готелів «Зірка» і «Токіо-стар», який згорів в 2019 році, вважав COVID-19 – вигадкою і аферою.

3 жовтня Чорний написав на своїй сторінці в Facebook, що смертність від нього перебільшена, а сам вірус нібито не представляє ніякої небезпеки.

«Цікаво, коли по всьому світу почнуть садити аферистів від коронавірусу? Вже вся статистика підтверджує очевидний з весни факт: ніякої небезпеки цей вірус не представляє, цифри смертності були спочатку роздуті через слабке охоплення тестування, реальна смертність в цивілізованій країні 0.68%», — доводив бізнесмен.

Лише через деякий час Чорний все ж погодився, що у ковід можуть бути неприємні, а часом смертельні наслідки.

Джерело


Рекомендуем: