«Вчуся в’язати гачком». Скандальну професорку університету Драгоманова відсторонено від занять

Скандальну професорку Національного педагогічного університету імені Драгоманова Євгенію Більченко, яка назвала Україну «американською колонією» і виступала на каналі терористів «ДНР», відсторонили від занять.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.«Не звільнили… Не можуть мене звільнити: немає такої статті „за пост у фейсбуці“. Всі мої 28 навчальних програм — в порядку (так, вам не почулося). Тимчасово усунули від викладання. Вчуся в’язати гачком», — сказала Більченко.

им часом в університеті імені Драгоманова створено робочу групу для вивчення публічних заяв Більченко в соцмережах і ЗМІ, за підсумками роботи якої відбудеться засідання Вченої ради.

За словами Більченко, робоча група «пильним оком читає мої лекції і непохитною рукою виколупує з них Кремль».

Професорка університету імені Драгоманова Євгенія Більченко спровокувала скандал в Мережі, назвавши закон про українську мову «опухлим лімфовузлом», а Україну — «онкохворою американською колонією».

Пізніше вона звернулася до президента Володимира Зеленського, заявивши, що їй морально і фізично погрожують, і що в університеті «мають намір звільнити її на підставі політичних поглядів».

Джерело

Схожі новини