Тищенко заявив, що “бруд на адресу Єрмака” можна розцінювати як держзраду

Депутат він “Слуги народу” Микола Тищенко назвав державною зрадою висловлювання критики на адресу очільника Офісу президента Андрія Єрмака щодо “вагнергейту”. Останнього “підозрюють” у причетності до зриву української спецоперації із затримання бойовиків ПВК Вагнера.

Думкою парламентар поділився в ефірі каналу “Прямий”, коментуючи розслідування щодо цього Bellingcat. У нього, зокрема, поцікавилися, як так вийшло, що журналісти-розслідувачі отримали на руки дані, якими “не володіє” Тимчасова слідча комісія .

“Слідство ТСК чітко встановило, що наказів не було, тому треба довіряти саме професійній інформації з джерел, що надходять від народних депутатів. І саме Мар’яна Безугла (народна депутатка від СН. – Ред.) дала вже свою оцінку та висновок роботи комісії”, – відповів Тищенко.

За його словами, державною позицією в цій ситуації є орієнтування саме на рішення ТСК. Решту інформації парламентар назвав “плітками”, “думками”, “російською провокацією” і “жахливою стратегією із руйнування демократії України”.

У відповідь на запитання про те, чи мав право глава ОПУ Єрмак віддавати накази щодо операції українських спецслужб, Тищенко відказав:

“Я Єрмака знаю понад 30 років. Він патріот, людина – на 300% українець. Я знаю, як він думає і про що мріє. І говорити про нього бруд – вважаю, що це вже державна зрада”.

Нардепі додав, мовляв, операція щодо затримання бойовиків із ПВК Вагнера, яких у підсумку “перехопила” Білорусь, “це не спецоперація”.

Джерело

Схожі новини