Вы здесь

Тимошенко, Зеленський і Бойко стали лідерами у президентському рейтингу

Було опитано 2016 респондентів у всіх регіонах. Похибка становить 2,24%

На президентських виборах в Україні перемогу може здобути кілька кандидатів — лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, актор Володимир Зеленський і нардеп від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко.

Цю інформацію повідомив директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий на прес-конференції, під час якої були презентовані результати соцдослідження, проведеного з 26 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року.

Соціологи з’ясували, що Тимошенко одержала 19,3% голосів серед тих, хто піде голосувати і визначився з вибором.

На другому місці — Володимир Зеленський з показником 12,9%.

Не відстає від Зеленського Юрій Бойко, якого підтримали 11,6% виборців. Він обходить президента Петра Порошенка (11,3%) та лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка (11,1%).

Рейтинг менше 10% у голови Радикальної партії Олега Ляшка (9,1%), мера Львова Андрія Садового (4,5%) і кандидата від Кропу Олександра Шевченка (4,2%). Інші кандидати мають підтримку менше 3%.      

Також соціологи оприлюднили рейтинги партій, які мають намір брати участь у осінніх виборах у Верховну Раду.  

Очолює його «Батьківщина» – 19,4% опитаних, які підуть на вибори і знають, за кого проголосують.

Друге місце займає не зареєстрована, але фігуруюча в опитуваннях партія Зеленського «Слуга народу» з 12,9%, третє – «Опозиційна платформа – За життя» з 11,7%.

Також 5-відсотковий бар’єр долають: БПП «Солідарність» – 11,4%, «Громадянська позиція» – 11%, Радикальна партія – 9,1%. На межі проходження знаходиться «Самопоміч» – 4,5%. «Наші», Опозиційний блок, «Свобода», КРІП та інші партії набирають менше 4% і не мають, згідно з опитуванням, шансів потрапити в парламент.

Було опитано 2016 респондентів у всіх регіонах. Похибка становить 2,24%. 

Джерело:«Знай.uа»

Рекомендуем: