Вы здесь

Тимошенко терміново збирає Майдан – закликає людей! Після цих слів їй кінець

Питання із земельною реформою продовжує тривожити багатьох українців, і поки президент Зеленський намагається пояснити, що із землею буде все в порядку і простих українців ніхто не обдурить, то великі агрокомпанії, через своїх представників у Раді намагаються зробити все, аби продовжити заробляти надприбутки на українській землі.

Яскраво вираженим захисником української Землі є Юлія Тимошенко, яка чому забувала згадати, що у 2016 році її зять купив ділянку землі за 175 млн грн. Окрім того, наразі достеменно не відомо чи ділянка була  продана і чи взагалі це єдина земельна ділянка сімейства Тимошенків. Ви можете уявити собі простого фермера українця, який би от так просто зміг би це зробити? То за чию Землю переживає леді Ю?

До речі куплений у 2016 році земельний фонд за документами призначений під будівництво виробничо-складського комплексу.

Як передає “Страна”, зять нардепа в кінці березня купив 47 гектарів прямо вздовж траси Е-95, в 40 км від Києва. 9 ділянок загальною площею 47 га – це поле, рівноцінне з 67 футбольними стадіонами.

Земля виходить прямо на трасу Київ-Одеса, що надає їй комерційну привабливість. Такі “фасадні” ділянки брокери тоді продавали за $1,5 тис. або 37,5 тис. грн. за сотку. Тому, виходячи з ринкової вартості, 47 гектарів зятю нардепа обійшлися в $7 млн. або 175 млн грн.

До слова, донька Юлії Тимошенко Євгенія стала дружиною одеського бізнесмена Артура Чечоткіна 27 грудня 2014 року. Оскільки Євгенія не проживає з матір’ю, у декларації Тимошенко вона не вказана. Можемо собі уявити чим володіє донька опальної Тимошенко?)

Ну а нардепка тим часом, критикує законопроєкту про відкриття ринку землі, бо це перетворить Україну на “бананову республіку”. А у вівторок, 17 грудня, о 9:00 під стінами Верховної Ради зберуться аграрії, представники профспілок, патріотичних політичних сил, волонтери, ветерани, небайдужі українці, які виступають проти розпродажу землі.

Рішення про проведення акції протесту було ухвалено на засіданні Національного штабу захисту рідної землі у п’ятницю, 13 грудня, у якому взяла участь Юлія Тимошенко та депутати партії «Батьківщина».

Штаб вимагає від президента Зеленського зняти з розгляду всі законопроєкти, які дозволяють розпродаж сільськогосподарської землі, продовжити мораторій на її продаж, негайно провести всеукраїнський референдум щодо визначення волі народу, забезпечити викуп паїв державою за ринковою ціною для тих, хто хоче продати власну землю. То за чию землю переживаю Леді Ю? Це вже цілком логічне питання. І чиї інтереси вона лобіює?

Джерело: https://korupciya.com/


Рекомендуем: