Вы здесь

«Сильні зливи, шквалисте посилення вітру та град»: синоптик уточнила прогноз погоди на 23 травня

Відомий український синоптик Наталя Діденко розповіла українцям якою буде погода завтра, 23 травня, передає replyua.net. Свіжий прогноз з’явився на її особистій сторінці в «Фейсбук». Так, за словами експерта, у більшості областей України очікуються короткочасні грозові дощі, а в окремих районах можливі сильні зливи, шквалисте посилення вітру та град. 

«Атмосфера над Україною продовжує втримувати нестабільну погоду. 23-го травня у більшості областей — знову короткочасні грозові дощі. При грозах в окремих районах ймовірні сильні зливи, шквалисте посилення вітру та град. Менша ймовірність опадів, тобто, більше сонця та сухих тривалих пауз завтра — на Одещині. Температура повітря протягом дня очікується +20+26 градусів, на Заході +16+22 градуси», — пише Діденко. Щодо ситуації у столиці Україні, місті Києві, то воно 23 травня опиниться у вологій атмосфері, ймовірний дощ із грозою, але й прояснення із сонцем також будуть присутні.

«У Києві четвер опиниться у вологій атмосфері, є ймовірність дощу з грозою, але й прояснення із сонцем також будуть присутні. Тобто, парасолі та темні окуляри — одночасно. Температура повітря у столиці завтра досягне +23+25 градусів. При грозі не ховайтеся під самотнім деревом, особливо високим, якщо ви — в машині, пересидіть грозу, вона, зазвичай, швидко переміщується, вода — хороший провідник струму, тому від водойми — подалі. І не забудьте заспокоїти тварин, які бояться грози. Словом, допомагайте усім, хто поруч і будьте людьми в усьому», — дала пораду Наталя Діденко.

Рекомендуем: