Вы здесь

При обміні валют сім’я киян залишилась без 1,3 мільйона і бажаної квартири

У Дніпровському районі Києва під час операції з обміну валют шахраї обдурили сімейну пару на велику суму. Замість справжніх купюр злочинці підсунули їм сувенірні, передають Патріоти України,

За інформацією видання, киянин і його дружина збиралися продати долари. Чоловік знайшов в Інтернеті один із сервісів з обміну валют, де побачив вигідну пропозицію.

«Про зустріч домовилися на вулиці Регенераторній — біля фітнес-клубу Sport Life. Причому міняла попередив, що він буде на автомобілі KIA Optima і назвав номерний знак», – розповіло джерело.

У призначений час під’їхав автомобіль, в який і сіла сімейна пара, яка хотіла обміняти понад 49 тис.дол. (у гривні це 1 млн 350 тис.). У машині вже знаходилися дві людини: за кермом сидів чоловік, поруч з ним на пасажирському сидінні – жінка.

«Їй віддали долари, вона їх перерахувала і передала «клієнтам» пачки гривень в банківській упаковці і в герметичних целофанових пакетах. Ніяких сумнівів у подружжя не виникло, і вони вийшли з авто», — повідомило джерело.

Після цього чоловік з дружиною пішли у відділення банку, щоб внести гроші на покупку квартири, проте виявилося, що банкноти не справжні – на них було зазначено, що це сувенірна продукція, яка не є платіжним засобом.


Рекомендуем: