Вы здесь

Політик розповів про долю виключеного з фракції Дубинського

Віталій Купрій впевнений, що Дубінському є що сказати про закулісні ігри фракції президента.

Про це колишній народний депутат України розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи те, чи не стане виключення Олександра Дубинського з фракції «Слуга народу» початком кінця саме фракції і партії, Купрій зазначив, що це залежить від Венедиктової та Зеленського.

«Там же це начебто цим не обмежується. Напередодні зустрічі, яка планується, між Байденом і Зеленським, встає питання відкриття кримінального впровадження, наскільки я зрозумів. А за якою статтею воно буде, мені дуже цікаво. Щодо народних депутатів, це може зробити виключно генпрокурор Венедиктова, і без згоди Зеленського це неможливо. От ми зараз маємо простежити, чи відбудеться кримінальне переслідування. Це перше. А по-друге, звісно, я думаю, що Олександр Дубинський має що сказати, знаючи внутрішню кухню “Слуг народу”. Правий він чи неправий, я не хочу зараз давати оцінку, але мені б було приємно, якщо б правда про всі закулісні інтриги, корупційні оборудки, все, що там відбувається, була оприлюднена, тому що я впевнений, що не все ми знаємо з того, що коїться», — переконаний він.

Політик також розповів, чи не означає ця ситуація те, що Коломойський залишив Дубінського на самоті.

«Мені невідомо, хто кого залишив, але пан Дубинський достатньо самостійна особа і фінансово може вижити, якщо його хтось залишить. Але мені все-таки б хотілося, щоб він виконав те, що обіцяв. Я думаю, що це треба зробити», — резюмував співрозмовник.


Рекомендуем: