Ніцой вщент рознесла указ Зеленського про українське громадянство: “Росіян завозили пачками…”

Українська письменниця прокоментувала указ Зеленського

Відома українська письменниця Лариса Ніцой обурилась указом президента Володимира Зеленського щодо спрощення отримання громадянства України для росіян. Допис про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Поселяються вони в Україні. Вдома будуть говорити російською, це зрозуміло. На роботу ці люди ходитимуть? Якою мовою наповнюватимуть простір України? Якою мовою вони обслуговуватимуть українців? Хто кому буде диктувати правила – українці в себе в Україні будуть диктувати росіянам? Ні, навпаки. До сьогодні НАМ усі диктували правила і будуть диктувати далі. А ми будемо щось белькотати у відповідь, виступати іноді по ТБ і отримувати клеймо “скандалістів”, і знову безправно щось комусь доказувати, тицяючи пальцем у непрацюючі закони…”, – пише Ніцой.

За словами письменниці, тепер Україна матиме не просто армію рускоязичних українців, яких прийшов захищати Путін, тепер до рускоязичних українців ми матимемо армію росіян з російськими і українськими паспортами. З подвійним громадянством. Як було в Осетії і Абхазії.

“Готуйтеся, українці. Спочатку їх завозили вагонами і заселяли ними схід і Крим, попередньо нас виморивши. Тепер ми самі їх запрошуємо до себе. За спрощеними паспортами. Нічого не маю проти тих, хто воює на нашому боці. Як будете перевіряти всіх інших бажаючих росіян?”, – підсумувала автор допису.

Також Ніцой подякувала обом президентам за захист українців. Нам дуже комфортно на своїй землі. 

Джерело: https://znaj.ua/

Схожі новини