Вы здесь

На Бессарабському ринку відреагували на слова Тищенка про дешеві продукти: це просто нонсенс. Фото

На Бессарабському ринку у Києві відреагували на слова народного депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка про гречку по 12 гривень за кілограм, а яловичину по 50. За словами продавців, він ходить до них за продуктами та знає ціни.

Жінки розповіли виданню «Сегодня«, що Тищенко часто приходить на ринок за салом – 250 грн/кг, це його улюблені ласощі. Вони зазначили, що нардеп торгується «до останнього», часто купує м’ясо.

Продавці здивувалися, що Тищенко назвав такі дешеві ціни на продукти, адже такого немає ніде на жодному базарі.

Свинина.

«Та знає він ціни, навіщо сказав таке взагалі? Коля шо, дурень? Я навіть не пам’ятаю, в якому році кілограм яловичини можна було купити за 50 гривень. Це просто нонсенс! Ніде таких цін немає! Ні на Бессарабці, ні на будь-якому іншому базарі!» – розповіла одна із жінок.

Овочі на ринку.

На ринку показали ціни на сало, м’ясо та овочі. Так, сало на Бессарабському ринку можна купити за 150-500 грн/кг, яловичину за 200 грн/кг, помідори та цибулю по 100, часник 250, а моркву 50 грн/кг.

Сало.
Яловичина.

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, депутат Микола Тищенко заявив, що зовсім не помітив зростання цін на основні продукти в Україні. За ними він ходить на найдорожчий у Києві Бессарабський ринок, до того ж, гречку купує по 12 гривень за кілограм, а яловичину знаходить по 50-70 грн.


Рекомендуем: