“Мінування” Ryanair. Літак, який летів до Польщі, посадили через загрозу безпеці

Літак Ryanair із Ірландії до Польщі здійснив змушену посадку в Німеччині по тому, як пілоти отримали повідомлення про загрозу безпеці літака, підтвердили в компанії.

Рейс FR1901 вилетів із Дубліна майже о 17:00 в неділю. Під час польоту німецька авіаслужба попередила пілотів про “потенційну загрозу безпеці” на борту. Про це ВВС повідомив спікер Ryanair.

Капітан корабля скерував його до найближчого аеропорту – у Берліні, де пасажири вийшли з літака для перевірки.

“Після перевірки німецькими безпековими службами пасажири вилетіли до Кракова іншим літаком Ryanair із затримкою у близько семи годин”, – також повідомив речник компанії.

“Ryanair щиро вибачається перед усіма пасажирами за цю затримку, якої неможливо було уникнути, і яка не була в компетенції компанії”, – заявили в Ryanair.

Історія у Білорусі

Німецька Bild Zeitung пише, що літак здійснив аварійну посадку в аеропорті Berlin Brandenburg через загрозу “бомби на борту”.

Цитуючи речника аеропорту, видання пише, що 160 пасажирів рейсу вийшли з літака, тоді як німецька поліція шукала вибухівку на борту. Проте нічого так і не знайшла.

Про те, хто повідомив про вибухівку, наразі невідомо.

Інцидент стався практично через тиждень після того, як інший рейс Ryanair – із Греції до Литви – здійснив аварійну посадку у Білорусі. При цьому літак супроводжували винищувачі.

Білоруська влада твердить, що отримала повідомлення про те, що на борту літака є бомба. Але коли літак сів у Мінську, бомбу не знайшли, але білоруські правоохоронці затримали опозиційного журналіста Романа Протасевича та його подругу Софію Сапегу, які були серед пасажирів рейсу.

Лідери ЄС у спільній заяві засудили цей арешт і закликали усі європейські країни уникати авіапростору Білорусі.

Сама Ryanair назвала той інцидент “повітряним піратством”.

Джерело

Схожі новини