Київський блогер спалив паспорт України: вибачень чекати довго не довелося. Відео

Киянин опублікував у соціальних мережах відео, на якому спалює свій український паспорт. Незабаром він записав ще один ролик, де попросив вибачення в українців за свою витівку.

Так, відповідне відео користувач із ніком norco616 опублікував в Instagram. На кадрах видно, як горить документ, а сам автор говорить, що кадри нібито символізують, що він збирається виїжджати з країни (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Нібито я з**бую з України. Бувай, громадянство!” – сказав блогер.

Блогер спалив паспорт

Пізніше в його Instagram з’явилося нове відео, де киянин стверджує, що паспорт не справжній. Також він попросив вибачення у “хлопців-патріотів” і заявив, що любить Україну, оскільки це його рідна країна.

Разом з тим блогер не розповів, у чому був сенс цього відео, і зазначив, що записував його “без задньої думки”.

Пізніше він написав відео з вибаченнями

“З приводу ситуації зі спаленим паспортом. Насамперед хочу попросити вибачення в хлопців-патріотів, які вважають цей вчинок образливим. Я це зробив не тому, що я не поважаю або не люблю Україну. Це моя рідна країна, і я, звичайно ж, її люблю. Я це зробив в принципі без будь-якої задньої думки або посилання. Але потім я зрозумів, що це може образити почуття людей, які живуть у цій країні, і прошу вибачення в цих людей. Це навіть і не справжній паспорт”, – сказав він.

Судячи зі сторінки хлопця у мережі, його ім’я Роман, він живе у Києві і, ймовірно, є тату-майстром.

Хлопець живе у Києві і займається тату
Його звуть Роман

Джерело

Схожі новини