Вы здесь

Депутати Ради усунули Третьякову від п’яти засідань через скандальне висловлювання про Полякова

Народні депутати усунули колегу із фракції «Слуга народу» Галину Третьякову від п’яти засідань. Причиною стали її скандальні висловлювання про загиблого нардепа Антона Полякова.

Трансляцію засідання парламенту веде телеканал «Рада» на YouTube. За відсторонення Третьякової проголосували 234 нардепи.

За фракціями голоси розділилися так: «Слуга народу» – 142, «Європейська солідарність» – 20, група «Довіра» і ОПЗЖ – по 15, «Батьківщина» – 12, «Голос» – 11, група «Партія «За майбутнє» – 10 та позафракційні – 9.

За відсторонення Третьякової проголосували 234 нардепи

Відео дня

Голосування за фракціями

Після голосування Третьякову попросили піти із зали засідань.

Згодом до трибуни вийшла нардепка Анна Скороход, яка перебувала в стосунках з Поляковим. Вона закликала Раду створити комісію з розслідування смерті свого колеги та партнера.

Крім того, на голосування винесли відсторонення від п’яти засідань депутатки від «Європейської солідарності» Ірини Геращенко, але за цю пропозицію віддали лише 190 голосів за необхідних 226.

За фракціями: «Слуга народу» – 186 голосів, позафракційні – 4, всі інші фракції та групи – жодного голосу.

За відсторонення Геращенко проголосували лише 190 нардепів

Скарга щодо Геращенко стосувалася висловлювання від 10 вересня 2019 року, коли вона порівняла «слуг народу» із «зеленими чоловічками», які захопили Крим.

Джерело


Рекомендуем: