Ані Лорак, яка вже 8 років живе в Росії, зібралася в тур Україною

Відома співачка з України Ані Лорак, яка зараз проживає та будує кар’єру в РФ, планує виступити у трьох українських містах: Харкові, Запоріжжі та Херсоні. Концерти заплановані на травень 2022 року.

Про це артистка повідомила в інтерв’ю “КП в Україні”. Вона зазначила, що графік ще формується, тож географія туру може розширитися.

На батьківщину вокалістка приїде із програмою The Best та виконає як старі хіти, так і свіжі треки.

“Графік формується, але вже відомі дати перших шоу: 20 травня – Харків, 22 травня – Запоріжжя, 23 травня – Херсон. Це буде спеціальна оновлена програма The Best, зараз ми вдосконалюємо шоу, щоб здивувати навіть найвибагливіших глядачів. Обов’язково буде блок з українськими хітами, а також новими піснями, запланованими до виходу напередодні туру”, – прокоментувала зірка.

Ані Лорак приїде з концертами до України

Варто зазначити, що Лорак виступала із цією ж програмою в Одесі в серпні 2021 року. То був перший концерт української артистки на батьківщині з 2014-го. Знаменитість виконала композиції “Розкажи”, “Мрій про мене, мрій”, “А я не можу жити без тебе”, а також упродовж усього вечора нагадувала глядачам, що дуже сумувала за українською сценою та фанатами. Тоді зірка мала аншлаг – усі квитки розкупили дуже швидко.

Джерело

Схожі новини