Вы здесь
У Росії 23-річний блогер загинув через невдалий трюк для TikTok В мире В России Видео Новости 

У Росії 23-річний блогер загинув через невдалий трюк для TikTok

Під Москвою на зйомках нового відео для соцмережі TikTok загинув 23-річний російський блогер Степан Морков.

Про це повідомляє Telegram -канал Mash.

Блогер забрався на півтораметровий постамент з рулонів туалетного паперу, а його 24-річний друг Олександр Іванов на автомобілі проїхав крізь рулони.

За задумом, TikTok-ер мав ефектно приземлитися на землю, викликавши захоплення підписників. Але все закінчилося трагедією.

«Хлопець зачепився за дах машини, кілька разів перекрутився в повітрі і вдарився головою об асфальт. Від отриманих травм він помер на місці», — йдеться в повідомленні.

Його друга, який їхав за кермом, затримали і відпустили під підписку про невиїзд.

Джерело

Далее
В Умані дві дівчинки наковтались пігулок у школі В Украине Новости 

В Умані дві дівчинки наковтались пігулок у школі

В Умані на Черкащині дві восьмикласниці наковтались пігулок «Дротаверин» в школі та потрапили до лікарні.

Джерело: «Суспільне«

Деталі: Речниця Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР Ірина Назарок повідомила, що школярок забрали до лікарні.

Попередньо зазначається, що вони вжили по 10 пігулок «Дротаверину» у приміщенні школи.

Стан дітей стабільний, за ними наглядають медики. Правоохоронці встановлюють обставини події та опитують свідків.

Джерело

Далее
Смерть 7-класниць під Києвом: дівчатка подивилися відео у TikTok «Випий 40 пігулок і подивися, що буде» — поліція В Украине Новости 

Смерть 7-класниць під Києвом: дівчатка подивилися відео у TikTok «Випий 40 пігулок і подивися, що буде» — поліція

У Боярці, Київської області дві учениці сьомого класу з’їли 40 пігулок дротаверину, в результаті чого одна дівчинка померла.

Нові подробиці інциденту розповіла пресслужба поліції в коментарі Громадське.16 лютого стало відомо про те, що неповнолітні взяли невідому речовину, в результаті чого отримали серйозну інтоксикацію. Одна дівчинка померла.

У Нацполіції Київської області розповіли, що дівчатка з’їли 40 пігулок дротаверину, який входить до складу препарату Но-шпа.

Правоохоронці з’ясували, що школярки подивилися відео в популярній соцмережі TikTok. Вони вирішили приєднатися до дивного челенджу — «випий 40 пігулок і подивися, що буде».

За цю справу взялася кіберполіція.

Глава Київської ОДА Василь Володін дав доручення профільним службам провести термінове …

Далее
В элитном роддоме Киева умерла девочка: безутешная мать обвиняет врачей Актуально В Украине Новости 

В элитном роддоме Киева умерла девочка: безутешная мать обвиняет врачей

В Киеве в элитном частном роддоме «Лелека» умерла новорожденная девочка, которой было всего 35 дней. При этом мать ребенка считает, что ее дитя погубила халатность врачей.

Лида Косогова рассказала, что ее беременность протекала не совсем гладко, поскольку активность плода была выше нормы. Кроме того, у нее были подозрительные выделения. Об этом женщина написала на своей странице в Facebook.

Но, по ее словам, врачи «Лелеки», где за стандартные роды просят около 50 тысяч гривен, не стали обращать на это внимание. Они сказали, что это происходит на фоне приема одного из лекарств.

Ее уверяли в нормальном развитии плода. Ситуация усугубилась после …

Далее
Киевлянка скончалась на приеме у стоматолога: подробности инцидента В Украине Новости Столица 

Киевлянка скончалась на приеме у стоматолога: подробности инцидента

Женщина из-за резкой аллергической реакции потеряла сознание

В Киеве из-за халатности врача в кресле стоматолога скончалась 48-летняя пациентка. Женщина пришла на прием и после укола обезболивающего препарата у нее развилась резкая аллергическая реакция. Медик пытался помочь, но действительно нужные действия так и не предпринял. Об этом рассказали в пресс-службе Киевской городской прокуратуры в Facebook.

Как сообщается, после укола у пациентки началась аллергия, повлекшая потерю сознания.

«В ходе досудебного расследования установлено, что стоматолог, осуществляя стоматологические процедуры, уколол 48-летней пациентке обезболивающее лекарственное средство, после чего в последней начались проявления аллергической реакции на препарат, и как следствие она потеряла сознание», — говорится в …

Далее