Вы здесь

Зеленський оновив декларацію: гучна реакція Тимошенко та Порошенка

Кандидат у президенти від руху «Слуга народу» Володимир Зеленський вніс деякі зміни в свою електронну декларацію про доходи за 2017 рік.

Він додав туди авто та майно дружини. Загалом довкола цього почався небувалий ажіотаж, особливо серед конкурентів, котрі також планують боротися за крісло президента на виборах 2019 року. На це натякнув у Facebook Олександр Водоріз.

«Так що ж це таке ?! Ледве «змалювали Володимира на «Ренж-Ровер» як він декларацію приніс в якій ну ось все і записано !!! У баби Юлі одним словом — інфаркт, у Петі, який любить шоколад — інсульт. Але при тому, ось такі хворі — прут в крісло! Багатим бути не соромно! Соромно, коли ти розбагатів на чужих сльозах і крові, коли твій гаманець, як президента, розпух під час війни … Так, питання — хто бачив баби Юлі декларацію ?! Їх проблема в тому, що Володимир став багатим виключно завдяки своєму таланту, а вони виключно завдяки своєму бл**ству …», — йдеться в коментарі до ролику.

Дивіться: Олександр Водоріз про декларацію Зеленського та вибори в Україні

ОПЯТЬ ОБЛОМ!!!Да что же это такое?! Едва "срисовали Владимира на "Ренж-Ровере" как он декларацию принес в которой ну вот все и записано!!!У бабыюлиоднимсловом — инфаркт, у петишолюбитшоколад — инсульт.Но притом, вот такие больные — прут в кресло!БОГАТЫМ БЫТЬ НЕ ЗАЗОРНО!Зазорно, когда ты разбогател на чужих слезах и крови, когда твой кошелек, как президента, мля — распух во время войны…Да, вопрос — кто видел бабыюлиоднимсловом декларацию?!Их проблема в том, что ВЛАДИМИР стал богатым исключительно благодаря своему таланту, а они исключительно благодаря своему бляттству…Кто как — а, я — ЗА ЗЕЛЕНСКОГО!!!https://youtu.be/4fx4ws3Qdy4.

Gepostet von Александр Водорез am Dienstag, 29. Januar 2019

Як відомо, загальна вартість задекларованих активів і грошей на рахунках Зеленського в банку — близько 114 млн грн.

На рахунках в латвійському ПриватБанку у Зеленського лежить $ 425 500 (близько 12 млн грн). У 2017 році банк виплатив 533 000 долл відсотків за вкладом. Рахунок в українському Приваті скромніше — до $ 10 000. У ОТП банку у Зеленського більш 1 млн гривень, $ 8500 і 115 євро.


Крім «Студії Квартал-95» і продюсерського центру «Ліга Сміху», в активі Зеленського частки в агентстві «Квартал-Концерт», «Анімаційній студії 95», продакшн «Кіноквартал» і т.д. Компанія Зеленського «Кіноквартал» робить найпопулярніше кіно в Україні.


Останній фільм «Я, ти, він, вона» вже став найбільш касовою української картиною за всю історію.

Джерело

КопироватьAMP код

Рекомендуем: