Вы здесь

«Ух, какая она…»: без платья Елена Зеленская выглядит еще лучше

Елена Зеленская очаровала украинцев стильным образом во время посещения школ в Черкасской области

Фотографиями супруга президента Владимира Зеленского поделилась на своей странице в Instagram, уточнив, что побывала в Иваньках, Дмитрушках и в Умани.

«Работаем над реформой школьного питания, аудит сейчас в активной фазе. Отчет и статистика, безусловно, полезны, но я хочу увидеть ситуацию собственными глазами. Выводы: витаминов в меню не хватает ученикам повсюду. А еще – условий для приготовления и потребления пищи», – написала она под постом.

View this post on Instagram

Сьогодні відвідала три школи на Черкащині – звичайну сільську в Іваньках, опорну в Дмитрушках та міську в Умані. Різні «вагові категорії» підібрали спеціально. Працюємо над реформою шкільного харчування, аудит зараз в активній фазі. Звіт і статистика, безперечно, корисні, але я хочу побачити ситуацію на власні очі. Висновки дня: вітамінів (фруктів, соків) у меню не вистачає всім учням всюди. А ще – належних умов для приготування та споживання їжі. Із позитиву. На початку цього тижня Президент України підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо покращення здоров’я дітей». На виконання указу буде розроблено національну стратегію розбудови безпечного та здорового освітнього середовища. Міністерство освіти і науки допрацьовує системну програму, яка ляже в основу довгострокового бюджетування освітніх закладів. Наразі виділено 400 млн грн державних коштів на ремонти шкільних їдалень і харчоблоків. Це комплексні рішення, які ми разом з командою активно підтримуватимемо та втілюватимемо. Рухаємо зміни разом!

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Для этого визита в украинские школы первая леди выбрала черные брюки, свободный вязаный свитер коричнего цвета, а образ дополнила широким ремнем.
В комментариях под постом украинцы восхитились образом жены президента Украины и похвалили ее за такой визит в школы.

«Неперевершена»,  «Спасибо, вам огромное за ваш труд и искренность «, «Красуня! Наша леді»,   «Умничка! Красотка!», «Самая красивая первая леди», «Найкраща! Гідна дружина свого чоловіка, найкраща перша леді! Ви в нас найкращі! Все вийде! Цінуємо та поважаємо! Віримо в Україну та майбутнє!» «Какая же она красивая и милая! Вот она, Первая Леди!», — писали в  сети.

Источник


Рекомендуем: