Вы здесь

Працівницю Верховної Ради знайшли мертвою: «Гори у пеклі»

Ни Київщині знайшли бездиханне тіло Антоніни Шпір, яка працювала у Верховній Раді. Односельці жінки вважають, що з нею розправився маніяк

Труп виявили 4 липня посеред поля, через яке вона прямувала від автобусної зупинки до свого села.

Жінка зникла та її почали шукати ще 29 червня, — пише Politeka.

Востаннє Шпір бачили, коли вона виходила із маршрутки між селами Вільна і Юрівка. Пенсіонерка попрямувала в село Диміновка. Її звичний маршрут пролягав через поле з кукурудзою та ще трохи лісом.

Повідомлення про те, що пропала дівчина там з’явилося в соцмережі Facebook на сторінці спільноти «Київ Оперативний»: «Антоніна Федорівна 02.09.1953 року народження. 29.06.2019 вийшла з маршрутки Фастів-Юрівка між Вільна і Юрівка. Пішла через поле кукурудзи і ліс в село Диміновку. Швидше за все, була в довгій спідниці і заколеним в дульку волоссям. До сих пір не виходить на зв’язок».

Пізніше стало відомо, що жінку знайшли з ознаками насильницької смерті у поле.  

Журналісту видання місцеві жителі розповіли, що Шпір була знайдена без одягу, в роті у неї був кляп.

«Її згвалтували і вбили. У нас у всіх просто в голові не вкладається. Зараз все в селі бояться маніяка», – розповіли селяни.

У поліції підтвердили, що тіло жінки знайшли на кукурудзяному полі і відкрили кримінальну справу про умисне вбивство. Однак правоохоронці не підтвердили інформацію про кляп і згвалтуванні. Відповіді на ці питання дасть судово-медична експертиза, яка буде призначена за рішенням суду, підкреслили поліцейські.

У парламенті знали жінку всі. Вона завжди була усміхненою та позитивною, її ласаво звали «тіткою Тонею», і вважали, що вона була «найсвітлішою людиною в Раді».

«Це просто не вкладається в голові. Я працювала парламентським кореспондентом з 2002 року, і першого, кого я бачила, заходячи в 1 під’їзд Верховної Ради – робітницю гардероба Антоніну. І коли я поверталася в Раду після чергового декрету, вона була на своєму місці. Завжди привітна, усміхнена, з добрим словом. Я не можу навіть уявити, що я зайду в парламент, а її там немає. Тварина, яка таке зробила з літньою жінкою, гори в пеклі! Сподіваюся, той факт, що вона працювала у Верховній Раді, допоможе, і цього нелюда знайдуть і покарають», – написала в Facebook журналістка Вікторія Чирва.

Джерело


Рекомендуем: