Вы здесь

Генерал розповів про плани силового повернення Донбасу: Путін в паніці, «рускому міру» кінець

В України є план звільнення тимчасово окупованої території Донбасу, однак керівництво країни поки ще сподівається, що вдаватися до силового варіанту все-таки не доведеться. Про це повідомляють «Факти», посилаючись на інтерв’ю ветерана зовнішньої розвідки генерал-лейтенанта Василя Богдана.

Як він розповів: «Наскільки мені відомо, Генштаб ЗСУ підготував план повернення Донбасу під контроль України. Зокрема, розглядається можливість проведення військової операції. Але в першу чергу Україна буде робити ставку на врегулювання ситуації дипломатичними шляхами. На військову операцію ми підемо тільки в крайньому випадку».

У той же час на питання про те, при яких умовах слід очікувати початку цього наступу, генерал відповіді так і не дав.

Варто згадати недавню заяву командувача Об’єднаними силами Сергія Наєва про те, яким чином можна припинити російську агресію на Донбасі. Як він вважає, зробити це можна єдиним способом – обговорити її на міжнародній арені. Також він підкреслив, що українська сторона чітко дотримується встановлених Мінських домовленостей, зокрема, режиму припинення вогню і режиму тиші під час релігійних свят.

Незважаючи на це, як стверджує Наєв, російська сторона використовує затишшя для нових провокацій і перегрупування військ, що також підтверджується міжнародними спостерігачами. Він відзначив необхідність інформування міжнародних ЗМІ, а також публічності про численні порушення з боку путінських вояків під час режиму припинення вогню. Крім того, потрібні жорсткі санкції проти країни-агресора.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що путінські окупанти перетворили Горлівку в пустельне місто, що явно видно на фото місцевих жителів. Деякі пишуть, що не всі є прихильниками російської сторони, а боролися і борються за Україну, однак деякі змушені доживати свій вік на зйомному житлі.

Рекомендуем: