Вы здесь

«Формулювання було неправильним»: Новосад прокоментувала свою заяву про низьку зарплату

Як це часто буває, після резонансних заяв українським високопосадовцям доводиться на всю країну виправдовуватися. Не стала винятком і очільниця Міністерства освіти і науки Анна Новосад. Вчора ввечері, 22 січня, на своїй Facebook – сторінці високопосадовця написала, що її висловлювання з приводу зарплати в 36 тисяч гривень, якої, на її переконання, недостатньо для утримання дитини, було невдалим. «Мене не влаштовує зарплата вихователя в 4 тисячі гривень, вчителя з 30-річним стажем в 8 тисяч, чи робота вчених на 0,75 ставки. Я усвідомлюю, що змін в системі освіти і науки не буде до тих пір, поки ми не почнемо нормально платити професійним людям», — спробувала виправдатися Новосад. Однак вона додала, що підтримує позицію Кабінету міністрів відносно того, що зарплата чиновників має відповідати їх конкретним результатам роботи.

«Я усвідомлюю, що формулювання в моєму інтерв’ю було невдалим. Ми все ще маємо значний розрив у доходах людей, до цього важливо ставитися чуйно. Але не менш важливо будувати суспільство, де кожен може власними знаннями і чесною працею досягати більшого. І це буде не соромно», — заявила міністр.

Варто нагадати, раніше Анна Новосад назвала свою зарплату в 36 тисяч гривень недостатньою для того, аби утримувати дитину. Такі слова викликали значний резонанс в українському суспільстві.


Рекомендуем: