“Нам у плей-оф робити нічого!” Топ-5 заяв Шевченка після поразки України на Євро-2020
Збірна України програла Австрії через те, що припустилася занадто багато помилок і була фізично не готова до протистояння. З такою грою “жовто-синім” нічого робити в 1/8 фіналу Євро-2020. Такі заяви зробив головний тренер нашої національної збірної Андрій Шевченко на післяматчевій пресконференції, передає УАФ. Він дав зрозуміти, що австрійці цілком заслужено вирвали другу пряму путівку в плей-оф чемпіонату Європи. За словами Шевченка, вирівняти гру не допомогли навіть заміни, які він почав робити ще в перерві. Єдиним позитивним моментом коуч виділив той факт, що наші футболісти боролися до самого фінального свистка. Отже, головні заяви Шевченка…
Read More